Środa, 17 kwietnia 202417/04/2024
690 680 960
690 680 960

Tymczasowy areszt za znęcanie się nad żoną i córką

Włodawscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o znęcanie się psychicznie i fizycznie nad żoną i córką. 63-latek najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie śledczym. Mieszkańcowi Włodawy grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

W minioną środę do włodawskiej komendy zgłosiła się mieszkanka Włodawy, od której wpłynęło zawiadomienie o znęcaniu się nad nią i córką przez męża.

– Jak ustalili funkcjonariusze agresywne zachowania mężczyzny nasilały się od czerwca 2023 roku wobec kobiet, gdzie oprócz stosowania przemocy psychicznej i fizycznej włodawianin zaczął kierować groźby pozbawienia życia wobec swoich najbliższych. Mężczyzna został zatrzymany i usłyszał zarzuty znęcania się nad rodziną – informuje aspirant sztabowy Kinga Zamojska-Prystupa z włodawskiej Policji.

W toku postepowania przygotowawczego Prokurator Rejonowy we Włodawie wystąpił do Sądu Rejonowego z wnioskiem o zastosowanie tymczasowego aresztu wobec sprawcy przemocy w rodzinie. Wczoraj, sąd przychylił się do wniosku i zastosował wobec 63-latka tymczasowy areszt jako środek zapobiegawczy.

Sprawcy przemocy grozi kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

3 komentarze

  1. Sąd przychylił się do wniosku i zastosował wobec 63-latka tymczasowy areszt, bo sąd nie chciał powiększać grona bezdomnych.
    A po sprawie, gdzie damski bokser naobiecuje sądowi i żonie więcej niż Tusk przed wyborami, żona mu odpuści jego winy, „wróci do siebie” i znów ją będzie prał po buzi..

  2. Golec (czyt. bolec)

    Znowu ta nieszczęsna patologia…

  3. Teraz będą się znęcać nad tobą. Zobaczysz co to znaczy

Dodaj komentarz

Z kraju