Środa, 17 kwietnia 202417/04/2024
690 680 960
690 680 960

Tymczasowe miejsce pobytu dla uchodźców z Ukrainy gotowe. Inwestycja kosztowała ponad 6,1 mln zł (zdjęcia)

Dawna przychodnia została przebudowana i powstało w niej 10 mieszkań dla osób, które uciekły z Ukrainy z powodu działań wojennych. W przyszłości, kiedy wojna się skończy, miejsce to ma służyć potrzebującym mieszkańcom naszego województwa.

88 komentarzy

 1. Wybory samorządowe na wiosnę. Tego wojciechowskiego i jemu podobnych trzeba usunąć.

 2. wkurzony obywatel

  No tak znów cd. rozdawnictwa! ponad 6 baniek dla „braci”! Cieple, schludne mieszkaania za darmo! a Ty Polaku 2 – kategorii płać i płacz kilkananaście tys za m2 ! chore nie’rządy ! 🙁 aż się na usta ciśnie piosenka Kazika :” coście skur. uczynili z tej krainy „!

 3. Po co to? Ukraińcy przed wojną zablokowali polską kolej. Teraz co robią? A my dalej swoje. Dostajemy po gębach od nich i dalej swoje

 4. To jest robione chyba tylko po to aby wrókwić Polaków i wywołać jakieś niepokoje społeczne a na koniec wprowadzić stan wyjątkowy.

 5. Miejsce pobytu dla uchodźców z Ukrainy gotowe za ponad 6,1 mln zł, tymczasem żeby nasze dzieci mogły przetrwać zimę, urządza się żebraninę publiczną, a na mieszkania proponuje się 2 procentowy kredyt hipoteczny.
  Qjulwa, ale żeście sobie władze wybrali

 6. Dajcie im więcej, oni się odwdzięczą aż nam w gardle stanie

 7. tu przyznam rację odchodzącemu już ministrowi Kamińskiemu panująca wszech obecnie dezinformacja

 8. czysty idiotyzm dla sług narodu banderowcow! A samotne matki nie maja na czynsz i opłaty za prąd!

 9. 10 tysi z metra na obrzeżach Zamościa, kredyt tylko na 30 lat. Zapraszamy, odbiory już za dwa lata.

 10. Najpierw Banderowcy wykorzystają i zużyją, a potem „kiedyś” ewentualnie może Polaczkom się dostanie. A dla Polaków jak trzeba mieszkania socjalne to „ni ma kasy”. Tępy naród.

Dodaj komentarz

Z kraju