690 680 960

Turze Rogi: Uciekał przed policją. Zginął pasażer

35-letni pasażer poniósł śmierć na miejscu, a kierujący i drugi pasażer zostali przewiezieni do łukowskiego szpitala. To efekt nocnej ucieczki przed radiowozem.

Do zdarzenia doszło w dzisiejszej nocy około godziny 2.00 w miejscowości Turze Rogi. Około godziny 1.50 policjanci dostali informację, iż mieszkanka Łukowa zgłaszała kradzież samochodu osobowego marki Ford Escort podając jego cechy charakterystyczne. Mundurowi po otrzymaniu zgaszenia zauważyli pojazd jak wyjeżdżał ze stacji benzynowej. Na ich widok kierujący znacznie przyspieszył i skręcił w kierunku miejscowości Turze Rogi. Policjanci podjęli pościg. Pomimo używania sygnałów do zatrzymania, kierujący fordem nie reagował i kontynuował ucieczkę całą szerokością jezdni – informuje KWP Lublin.

W pewnym momencie kierujący pojazdem Ford zjechał na prawe pobocze, wpadł w poślizg i uderzył w drzewo. Mundurowi na miejscu udzielili pomocy kierującemu oraz pasażerom do czasu przybycia służ medycznych.

W wyniku wypadku pomimo udzielonej pomocy medycznej zmarł 35-letni pasażer, a 28-letni kierujący i 23-letni pasażer z obrażeniami ciała zostali przewiezieni do łukowskiego szpitala. Łukowscy policjanci szczegółowo wyjaśniają przyczyny i okoliczności wypadku.

Komentarze wyłączone

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

II Festyn Rodzinny w Niebrzegowie
Dożynki gminne w Siemieniu. Zagrają Energy Girls, Malibu i News
Potańcówka przy fontannie
Milejowski Koncentrat Smaków czyli dożynki gminno parafialne
Piknik rodzinny w Osowie