Tuligłowy: Bmw wypadło z drogi i dachowało na torach. Kierowca doznał urazu szczęki

Dzisiaj nad ranem pod Krasnymstawem dachował samochód osobowy. Auto zatrzymało się na torach. Kierowca trafił do szpitala.

Do zdarzenia doszło we wtorek około godziny 5:30 w miejscowości Tuligłowy koło Krasnegostawu. Na drodze krajowej nr 17 Zamość – Krasnystaw dachował samochód osobowy. Jak wstępnie ustalili funkcjonariusze krasnostawskiej drogówki, kierujący bmw mężczyzna, jadąc od strony Zamościa, na łuku jezdni stracił panowanie nad pojazdem.

Auto zjechało na pobocze gdzie uderzyło w bariery energochłonne. Następnie pojazd dachował zatrzymując się na pobliskich torach. Na miejscu interweniowała straż pożarna, pogotowie ratunkowe i policja. Kierowca został przetransportowany do szpitala.

– Pojazdem kierował 28-letni mieszkaniec gminy Izbica. Podróżował sam a badanie alkomatem wykazało, że był trzeźwy. Po badaniach w szpitalu okazało się, że doznał urazu szczęki – wyjaśniał nam podkom. Piotr Wasilewski z Komendy Powiatowej Policji w Krasnystawie.

Policjanci ustalają teraz szczegółowe okoliczności zdarzenia. Przez blisko godzinę ruch w miejscu zdarzenia był utrudniony.

Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od czytelników. DZIĘKUJEMY

2015-11-10 16:01:59
(fot. lublin112.pl)

Zobacz również

41 komentarzy

  1. Do bmwe46:Ten samochód nadaje się na złom.A ty chcesz go wyremontować w jakiejś stodole,żeby jakiś łepek bez wyobrazni wywalił dzwona,a kije do szczania z audi i golfów robili sobie jaja w komentarzach.

  2. KOLEJNEGO BEEMIARZA MNIEJ

  3. przecież tam 70-tka i się nie wyrobił minął..Wółkę i gaz do dechy…..no i ma gówno chłopu nie zegarek….

  4. BMW i kawałek prostej pokonał zawodnika. Co tu komentować, że co trzeci-czwarty poważny wypadek to BMW ? Takie są realia. Zakompleksione ćwoki kupują samochody które przerastają ich umiejętności i niszczą to drzewa, to znaki, to bariery. Dobrze, że pociąg nie jechał gdy leżał na torach. W sumie to brakuje tylko komentarza typu: kto stawia bariery przy torach? Bo gdyby nie było barier to by tylko zjechał na dół i pojechał jeszcze dalej … ; ))

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Kaufland wraz z partnerami – LUX MED i Geneva Trust zapraszają mieszkanki województwa lubelskiego do udziału w bezpłatnym badaniu mammograficznym
Kiermasz Bożonarodzeniowy Podmiotów Ekonomii Społecznej
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Weź udział w „Wampiriadzie”! Przyjdź i oddaj krew