Niedziela, 21 kwietnia 202421/04/2024
690 680 960
690 680 960

Trzymiesięczny areszt za znęcanie się nad matką

40-latek trafił na trzy miesiące do tymczasowego aresztu za to, że znęcał się nad swoją 74-letnią matką. Mężczyzna wielokrotnie wszczynał awantury, wyzywał lub uderzał kobietę. Za swoje czyn odpowie w warunkach recydywy, co może skutkować zwiększeniem kary o połowę.

W nocy z czwartku na piątek dyżurny włodawskiej komendy otrzymał zgłoszenie o awanturze domowej w jednym z domów w gminie Hanna.

Policjanci, którzy podjęli interwencję, zatrzymali 40-letniego mężczyznę, podejrzanego o znęcanie się fizyczne i psychiczne nad swoją 74-letnią matką. Okazało się, że mężczyzna wielokrotnie stosował przemoc wobec matki, włącznie z awanturami, wyzwiskami, a także uderzał kobietę. Na podstawie zgromadzonych dowodów policjanci przedstawili mu zarzuty znęcania się fizycznego i psychicznego, a sąd zadecydował o tymczasowym areszcie mężczyzny na okres 3 miesięcy.

Z uwagi na fakt, że 40-latek ma już na swoim koncie wcześniejsze przestępstwa, grozi mu zwiększenie kary o połowę w przypadku recydywy. Za znęcanie się fizyczne i psychiczne nad bliską osobą grozi kara pozbawienia wolności do 5 lat.

(fot. Policja Włodawa)

14 komentarzy

 1. jakby był księdzem jedynna słuszna partia by go obroniła ?

  • Dziadek ze Slamsowa

   A jakby był papieżem, to świętym by go okrzyknięto, mimo jego życiowych błędów i wypaczeń.

  • Kierowca Tusk takich broni jak Biedroń, który walił matke czym się da a teraz matka broni go bo boi się, że synuś ją zatłucze.

  • Biedroń „głaskał” mamusię, ale to lgbt więc cicho sza. Trzeba walić w Kościół, bo tak niemiecki pan kazał i za to płaci…

 2. U nas jak dyżurny spóźni się z proszkami też tak nam się robi

 3. Dziadek ze Slamsowa

  Nasz sbecki pluton zawsze wierny ideałom Lenina

 4. dziadek na nic donosy twego dziadka na naszego Papieża. Polacy wam podziękują za te obrażanie Jana Pawła II. Nikogo nie interesują UB eckie donosy na księży i kardynała Wojtyłę.

  • Dziadek ze Slamsowa

   Brzydzi mnie donosicielstwo w każdej postaci, ale nie mam też zamiaru bronić kogoś, o kim wiem tylko to co się głośno mówi w telewizjach.
   Papież może mieć coś za uszami jak każdy z nas śmiertelnych, ale co mnie do tego.
   Bardziej świętego z niego nie zrobicie.

 5. Lewacka pipa zawsze nie na temat.

 6. Janie-ZASTANÓW SIĘ co piszesz.

 7. Fizia Rajstopianka

  Może ta stara zalazła mu za skórę

Z kraju