690 680 960

Lublin: Trzylatka błąkała się prosząc o jedzenie. Matka balowała z czterema kolegami

Dziecko trafiło pod opiekę rodziny, matka trzeźwieje w policyjnej celi – to efekt policyjnej interwencji przy ul. Kunickiego w Lublinie. Sprawą zajmie się teraz sąd.

W sobotę kilka minut po godzinie 17 policjanci zostali powiadomieni, iż w jednym z mieszkań przy ul. Kunickiego w Lublinie odbywa się głośna impreza. Co więcej po klatce schodowej miało chodzić pozostawione bez opieki małe dziecko. We względu na charakter interwencji, na miejsce skierowano Przyjazny Patrol. W jego skład, oprócz funkcjonariusza z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie, wchodzi także psycholog lub pedagog z Centrum Interwencji Kryzysowej w Lublinie oraz pracownik socjalny z Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Lublinie.

Po dotarciu na miejsce, nikt nie chciał otworzyć drzwi do mieszania, gdzie odbywała się impreza. Rozpoczęły się więc poszukiwania dziecka. Znaleziono je w jednym z mieszkań. Jak się okazało, 3-letnia dziewczynka zapukała tam prosząc o coś do zjedzenia. Na miejscu interweniowała również karetka pogotowia, dziewczynka została przebadana przez ratowników medycznych i pozostawiona pod opieką cioci.

Niebawem patrolowi udało się też dostać do mieszkania, gdzie przebywała 25 letnia matka dziewczynki. Kobieta znajdowała się w towarzystwie czterech mężczyzn. Badanie wykazało, że nieodpowiedzialna matka miała ponad promil alkoholu w organizmie. Została zatrzymana do wytrzeźwienia w policyjnej celi. Obecnie sprawdzane jest, czy kobieta swoim zachowaniem nie naraziła dziecka na utratę zdrowia, bądź życia. Całość materiałów z tej interwencji policjanci przekażą do sądu ds. rodziny i nieletnich.

(fot. lublin112 – zdjęcie ilustracyjne)
2017-09-10 12:05:51

51 komentarzy

  1. To nie matka, to ścierwo jakieś.

  2. Niezła imprezka na 4 baty,musiało być grubo:-)

Kursy walut

  • USD 4.3252zł -0.24%
  • GBP 5.3505zł -0.34%
  • EUR 4.7076zł -0.35%
  • CHF 4.6961zł -0.38%

Polub nas