Poniedziałek, 27 maja 202427/05/2024
690 680 960
690 680 960

Na imprezie z okazji Dnia Kobiet ukradł torebkę. Skradzione pieniądze wydał na alkohol

Zamojscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który ukradł torebkę 25-letniej mieszkańce Zamościa. Wkrótce 39-latek stanie przed sądem, grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 2.

Mundurowi z Zamościa w minioną sobotę przyjęli zgłoszenie, z którego wynikało, że 25-letnia mieszkanka Zamościa została okradziona na imprezie zorganizowanej z okazji Dnia Kobiet. Kobieta straciła torebkę z zawartością dokumentów, telefonu, kluczy i portfela z pieniędzmi.

Wartość strat zgłaszająca wyceniła na kwotę kilkuset złotych. Dodała, że impreza odbywała się u krewnych. Uczestniczyło w niej kilka osób, a niektórych z nich, pokrzywdzona nie znała.

Policjanci ustalili, że kradzieży mógł dokonać 39-latek z Zamościa. W niedzielę podejrzewany o kradzież mężczyzna został zatrzymany. Do policyjnego aresztu trafił proso z izby wytrzeźwień, do której dzień wcześniej został przewieziony przez funkcjonariuszy straży miejskiej.

Przy zatrzymanym znaleziono dokumenty pokrzywdzonej praz portfel bez pieniędzy. Mężczyzna powiedział policjantom, że skradzione pieniądze wydał na alkohol. 39-latek usłyszał zarzuty kradzieży. Grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności.

(fot. pixabay.com)

4 komentarze

  1. A to cham! Bydlak jeden!

  2. proso z izby.

  3. Pedałki są wszędzie. Ciekawe z jaką torebką poszedł na imprezę?

  4. no to dobrze zainwestował a oprocentowanie pewnie juz diabli wzieli xD