Poniedziałek, 22 kwietnia 202422/04/2024
690 680 960
690 680 960

Trzech 11-latków i 14-latek sprawcami podpalenia

W Rakowiskach pod Białą Podlaską doszło do pożaru ścierniska pomiędzy budynkami. Sprawcy siedzieli na pobliskim przystanku.

We wtorek w Rakowiskach pod Białą Podlaską mieszkańcy dostrzegli, że pali się ściernisko na pobliskim polu. Zagrożenie było bardzo duże, gdyż działka ta, zlokalizowana jest pomiędzy budynkami. Na szczęście szybka reakcja jednego ze świadków, który od razu pobiegł gasić płomienie, spowodowała że niebezpieczeństwo zostało zażegnane.

O zdarzeniu powiadomiona została policja. Jak się okazało, przyczyną pojawienia się ognia było podpalenie. Funkcjonariusze dzięki informacjom od mieszkańców, szybko ustalili i zatrzymali podpalaczy.

Na pobliskim przystanku siedziała grupka czterech młodych osób. Trzech 11-latków i 14-latek przyznali się do podłożenia ognia. Wszyscy zostali przewiezieni na komendę skąd odebrali ich rodzice. Dokumenty z tej sprawy trafią niebawem do Sądu Rodzinnego, który oceni postępowanie nastolatków.

(fot. lublin112 – zdjęcie ilustracyjne)
2015-08-29 09:30:18

4 komentarze

  1. Dokumenty z tej sprawy trafią niebawem do Sądu (pewnie Wysokiego) Rodzinnego , który oceni postępowanie nastolatków, pogłaszcze po główkach, pogrozi wysokim paluszkiem, pouczy, że jak się będą bawić ogniem to będą sikać pod siebie w nocy i odda zarekwirowane zapałki

  2. A gdzie rodzice tych dzieci? Potem się tłumaczą jak pewien pan o spowodowaniu wypadku po pijaku przez swego synusia, że to tylko ” normalne” wybryki szczeniackie, nic takiego… Tylko ciekawe by to było jakby wszyscy młodociani podpalali, jeździli po pijaku i zabijali ludzi… Przecież to normalne.

  3. Też podpalałem łaki jak byłemm w ich wieku, brakuje chłopakom zajęcia i adrenaliny

    • No to gratuluję rozumu, znam dużo dzieci w tym wieku i jakoś nie podpalają dla rozrywki czy adrenaliny. Co za tłumaczenie, to może dla adrenaliny skoczyć z okna? Mniej szkody i strat finansowych dla społeczeństwa, a może i pożytek jakiś, bo jednego takiego mądrego mniej….

Z kraju