Czwartek, 29 lutego 202429/02/2024
690 680 960
690 680 960

Tragiczny wypadek w regionie. Trzy osoby nie żyją, w tym dziecko (zdjęcia)

W niedzielę rano w miejscowości Wereszyn doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Nie żyją trzy osoby, dwie kobiety oraz dziecko. Policjanci na miejscu zdarzenia prowadzą czynności pod nadzorem prokuratora.

Do zdarzenia doszło w niedzielę około godziny 4.30 w miejscowości Wereszyn w gminie Mircze w powiecie hrubieszowskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie, z którego wynikało, że na drodze wojewódzkiej nr 844 bus zjechał z drogi i uderzył w drzewo.

Na miejscu interweniowały zespoły ratownictwa medycznego, straż pożarna oraz policja. W rejonie zdarzenia ratownicy zastali rozbitego busa po uderzeniu w przydrożne drzewo. Jak przekazują służby ratunkowe pojazdem podróżowali obywatele Ukrainy. Śmierć na miejscu poniosły dwie kobiety oraz 6-letnie dziecko. Do szpitala trafiło 7 osób poszkodowanych w zdarzeniu.

W miejscu wypadku droga nadal jest zablokowana. Policjanci pod nadzorem prokuratora prowadzą czynności zmierzające do ustalania wszystkich okoliczności tego tragicznego zdarzenia. Utrudnienia z przejazdem mogą potrwać jeszcze kilka godzin.

26 komentarzy

 1. Kropka i przecinek

  Właśnie to ten „ból”.
  Czemu te drzewa są tak blisko drogi?
  Ile istnień zginęło rozbijając się na drzewie -jego brak przyczynił by się jedynie do wgnieceniama auta przeskakując rów bądź lądując na polu (wiadomo śmierć zawsze może nadejść) ale…

  • Jesteś w wielkim błędzie. Ktoś kiedyś nie bez powodu zdecydował, żeby drogi obsadzać drzewami. Ale to dłuższy wywód. Teraz, właśnie pod naciskiem takich argumentów, że drzewa są przyczyną śmierci, a nie niewłaściwe zachowanie kierujących na drodze, wycina się drzewa. A co mamy w zamian ? Właśnie nie rów, po którym można łatwo przejechać na pole, a „wilcze doły” – głębokie i wąskie, które dają efekt taki sam jak spotkanie z drzewem, ewentualnie, jak samochód się z niego wydostanie, to wpada w koziołkowanie. Efekt taki sam – śmierć.

   • Drzewa przy drogach to relikt dawnych czasów,
    Sadzone były po to aby podczas śnieżnej zimy było wiadomo gdzie jest droga a w lecie dawały cień jadącym karocami i powozami.
    Powozów już nie ma a drzewa dalej się sądzi przy drodze ch.j wie po co.

   • Drzewa powinny być odgrodzone barierkami energochłonnymi, albo rozwiązaniami z tzw „zderzaka Łągiewki”. Tak wszystkie, żeby mogło przeżyć jak najwięcej osób na naszych drograch.

  • Tak, drzewa winne, a nie kierowca, który myślał, że da radę i nie zaśnie o 4:30. Pewnie jechał całą noc. 10 osób w busie, który może zabrać max 9. Ale przecież to tylko dziecko, jakoś się zmieści…
   Ukraińcy w czasie wojny zmienili busy na znacznie nowsze, bo ruch w biznesie. Przy okazji wojny można się dorobić, bo inne kraje pomagają zasiłkami, mieszkaniami i kredytami 2% z naszych podatków.

 2. Gdyby nie PO drzewa przy drogach jusz dawno były by powycinane. Tusk i spółka ma krew na rękach niewinnych ludzi

  • A z głową wszystko dobrze?

  • prezestań pić to rbo i idz na odwyk

  • Dobrze że piss został oderwany od koryta. Już lasy i puszcze POwycinali hektarami !!

   • Jeszcze trochę, i za nowych rządów PO i Trzeciej Nogi Polska stanie się puszczą, albo wielkim zalanym bagnem, ale Ty zgnijesz w tym bagnie i już nie napiszesz komentarza.

    • zanim ja się gorzej poczuję ty pustostanie będziesz już zżarta przez robaki. co na dobre wyjdzie tej planecie, wreszcie na coś pożytecznego się przydasz

     • Robaki to twoję durnie z PO każą źreć.

      • a ty jesteś aż tak „mądry” żeby to wprowadzić w życie? ha ha ha jak ktoś ci powie, idź po rozum do głowy to weźmiesz torbę, kij i pójdziesz szukać? brawo ty! nawet nie będę pytał jakiej partii jesteś wyborcą, bo to widac i czuć, że pis.

       • on nawet nie wie, że robaki wpiernicza od dawna, a UE chce ucywilizować zasady dodawania tychże robaków do żywności. nie wie też, że za dyrektywą głosowały wszystkie pisie europosły, ale powiedzieli mu, że Tusk chce nas karmić robakami i będzie to klepał do końca swego marnego pisiego żywota

  • Grażyna piłaś. Nie pisz!

  • Lecz się kobieto ale wcześniej naucz się poprawnie pisać.

 3. Miliony samochodów przejechało bez problemów, a temu się nie udało.

 4. Hmmm… Ciekawe co było najpierw ? Drzewa czy drogi.. a może busy ? Dla pełnej eliminacji zagrożenia należałoby chyba zwinąć asfalt, a może i za bezmyślne komentarze blokować wifi.

 5. Sami się eliminują. Natomiast w Krakowie ukrainiec chciał wyeliminować 12 letnia dziewczynkę nożem. Ale w mediach cenzura nie powiedzą że to ukrainiec ?

Dodaj komentarz

Z kraju

Polityka i społeczeństwo