Tragiczny wypadek w Gołaszynie. Nie żyje rowerzysta potrącony przez ciężarówkę

Tragicznie w skutkach zakończył się wypadek jaki miał miejsce na trasie łączącej Łuków z Siedlcami. Jedna osoba nie żyje, droga jest całkowicie zablokowana.

Do wypadku doszło we wtorek około godziny 14:15 w miejscowości Gołaszyn w powiecie łukowskim. Na drodze krajowej nr 63 Łuków – Siedlce osoba jadąca na rowerze została potrącona przez samochód ciężarowy.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja. Jak nam przekazano, wypadek zakończył się tragicznie w skutkach. Życia 71-letniego rowerzysty nie udało się uratować.

Na miejscu pracują policjanci, którzy pod nadzorem prokuratora prowadzą czynności mające na celu ustalenie szczegółowych okoliczności wypadku. Droga jest całkowicie zablokowana.

Wyznaczono objazd drogami lokalnymi przez Gołaszyn, Ławki, Gręzówkę Kolonię oraz Kryńszczak. Utrudnienia w ruchu mają potrwać kilka godzin.

(fot. lublin112/zdjęcie ilustracyjne)

5 komentarzy

 1. Przy takiej pogodzie i śniegu zalegającego ulice jeździć rowerami po głównych drogach to szaleństwo nieraz widzę jadąc jak zataczają się rowerzyści i ślizgają na rozjeżdżonym śniegu pobocze zasypane i nie ma gdzie uciec tragedia często na własne życzenie

  • Jak się mija rowerzystę na zapałkę to takie są efekty. Jest obowiązkowe 1m, a zalecane 1,5m a debile mało lusterkiem nie trącą!

 2. Za jazdę rowerem w takich warunkach powinny być mandaty i to srogie. Samobójcy. A później wypadek i kierowca z trauma do końca życia. Rodzina powinna płacić rentę kierowcy

 3. Lemingi myślą że w zimie nie można jeździć rowerem. Otóż można . Jest już zimowe ogumienie do rowerów . Są już rowery z ABS . Mało tego są już rowerki z podgrzewanymi rączkami oraz siodełkiem. Jeżdżenie rowerem w zimie to nie jest sport dla leszczy . Główka musi pracować .

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7374zł -0.8%
  • GBP 5.2571zł -0.55%
  • EUR 4.5316zł -0.29%
  • CHF 4.1413zł -0.14%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Noc Muzeów w Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie
  Noc Muzeów w Muzeum Narodowym w Lublinie
  Noc Muzeów w Ogrodzie Botanicznym UMCS
  Noc Muzeów w Muzeum Wsi Lubelskiej
  Pokrzywowy Jarmark Lubelski: Królować będą produkty z pokrzywą