Skakał rowerem z rampy rozładunkowej, uderzył głową o nawierzchnię. 16-latek nie przeżył

Do tragicznego wypadku doszło wczoraj w powiecie parczewskim. W wyniku obrażeń odniesionych po upadku, zmarł 16-letni rowerzysta.

38 komentarzy

  1. Szkoda chłopaka, myslał że jest już zawodowcem ale niestety naogladał się tylko filmików w necie a tam śmierci nie pokazywali. Promuje sie takie „sporty” akrobacyjne jak BASE jumping, latajace rowery, skoki z klifu na łepek, parkour… to i ofiary muszą być. Na pocieszenie dodam że i zawodowców kosa zabiera.

    • kosa zabiera wszystkich!! – to się nazywa życie – nawet wiernych kościołowi katolików tylko wtedy to „Bóg tak chciał” a jak chłopak zginie „z własnej” przyczyny tudzież się zapije lub powiesi to „diabeł go opętał”. Jak kto chce tak sobie tłumaczy

  2. Nie oceniajmy a wyciągnijmy wnioski. Myślę, że każdy z nas ma na swoim koncie bezmyślne zachowanie. Bardzo współczuję najbliższym. ?

  3. Prawdziwy Franio a ty taki mieszczuch że jedziesz po wsi jakby nie my to nawet kartofla byś nie opier.,….ł a ogórka to na obrazku w podręczniku do podstawówki byś oglądał dlaczego każdy przysłowiowy tępy sebiks ubliża polskiej wsi. Pewnie twoi dziadkowie albo staży poszli do miasta a teraz ty wielki blokowiec. Chłopak tak jak inne osoby pisza coś robił a nie pierdział w fotel jak prawdziwy mieszczuch między innymi jak ty. Trochę szacunku dla ŚP a je każdy kur.,..a cwaniak jak nie dotyczy jego lub rodziny

  4. Jeśli urazilemy kogoś za bardzo to przepraszam.

  5. Idioci od durnych komentarzy nigdy nie byliście młodzi???? Zginą młody chłopak A wy nie możecie się powstrzymać!!!! A za młodych lat była tylko szkoła dom i w niedzielę kościół????

  6. No i pan Paweł i jedziemy

  7. Mój dobry kolega ? będzie go brakowało ?

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

WeFilm – Lubelskie Dni Filmu
Wielki finał piłkarskiego Turnieju Wolności w województwie lubelskim
„Obieraczki kapuściane” w Muzeum Wsi Lubelskiej
Kazimierskie Święta Sąsiada
Trwają zapisy do CITY TRAIL!