Poniedziałek, 20 maja 202420/05/2024
690 680 960
690 680 960

Skakał rowerem z rampy rozładunkowej, uderzył głową o nawierzchnię. 16-latek nie przeżył

Do tragicznego wypadku doszło wczoraj w powiecie parczewskim. W wyniku obrażeń odniesionych po upadku, zmarł 16-letni rowerzysta.

Do zdarzenia doszło w czwartek w miejscowości Dębowa Kłoda w powiecie parczewskim. 16-letni rowerzysta jeździł po rampie rozładunkowej na terenie opuszczonych magazynów za Urzędem Gminy. Jak ustalili policjanci, nastolatek skakał też jednośladem z rampy.

W pewnym momencie doszło do nieszczęśliwszego wypadku. Rowerzysta upadł uderzając głową o nawierzchnię. Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego oraz policja. 16-latek został przewieziony do szpitala w Parczewie. Niestety w wyniku odniesionych obrażeń chłopiec zmarł.

Policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają teraz szczegółowe okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

(fot. pixabay – zdjęcie ilustracyjne)

38 komentarzy

  1. Szkoda chłopaka, myslał że jest już zawodowcem ale niestety naogladał się tylko filmików w necie a tam śmierci nie pokazywali. Promuje sie takie „sporty” akrobacyjne jak BASE jumping, latajace rowery, skoki z klifu na łepek, parkour… to i ofiary muszą być. Na pocieszenie dodam że i zawodowców kosa zabiera.

    • kosa zabiera wszystkich!! – to się nazywa życie – nawet wiernych kościołowi katolików tylko wtedy to „Bóg tak chciał” a jak chłopak zginie „z własnej” przyczyny tudzież się zapije lub powiesi to „diabeł go opętał”. Jak kto chce tak sobie tłumaczy

  2. Nie oceniajmy a wyciągnijmy wnioski. Myślę, że każdy z nas ma na swoim koncie bezmyślne zachowanie. Bardzo współczuję najbliższym. ?

  3. Prawdziwy Franio a ty taki mieszczuch że jedziesz po wsi jakby nie my to nawet kartofla byś nie opier.,….ł a ogórka to na obrazku w podręczniku do podstawówki byś oglądał dlaczego każdy przysłowiowy tępy sebiks ubliża polskiej wsi. Pewnie twoi dziadkowie albo staży poszli do miasta a teraz ty wielki blokowiec. Chłopak tak jak inne osoby pisza coś robił a nie pierdział w fotel jak prawdziwy mieszczuch między innymi jak ty. Trochę szacunku dla ŚP a je każdy kur.,..a cwaniak jak nie dotyczy jego lub rodziny

  4. Jeśli urazilemy kogoś za bardzo to przepraszam.

  5. Idioci od durnych komentarzy nigdy nie byliście młodzi???? Zginą młody chłopak A wy nie możecie się powstrzymać!!!! A za młodych lat była tylko szkoła dom i w niedzielę kościół????

  6. No i pan Paweł i jedziemy

  7. Mój dobry kolega ? będzie go brakowało ?