Skakał rowerem z rampy rozładunkowej, uderzył głową o nawierzchnię. 16-latek nie przeżył

Do tragicznego wypadku doszło wczoraj w powiecie parczewskim. W wyniku obrażeń odniesionych po upadku, zmarł 16-letni rowerzysta.

Do zdarzenia doszło w czwartek w miejscowości Dębowa Kłoda w powiecie parczewskim. 16-letni rowerzysta jeździł po rampie rozładunkowej na terenie opuszczonych magazynów za Urzędem Gminy. Jak ustalili policjanci, nastolatek skakał też jednośladem z rampy.

W pewnym momencie doszło do nieszczęśliwszego wypadku. Rowerzysta upadł uderzając głową o nawierzchnię. Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego oraz policja. 16-latek został przewieziony do szpitala w Parczewie. Niestety w wyniku odniesionych obrażeń chłopiec zmarł.

Policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają teraz szczegółowe okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

(fot. pixabay – zdjęcie ilustracyjne)

38 komentarzy

 1. Szkoda chłopaka, myslał że jest już zawodowcem ale niestety naogladał się tylko filmików w necie a tam śmierci nie pokazywali. Promuje sie takie „sporty” akrobacyjne jak BASE jumping, latajace rowery, skoki z klifu na łepek, parkour… to i ofiary muszą być. Na pocieszenie dodam że i zawodowców kosa zabiera.

  • kosa zabiera wszystkich!! – to się nazywa życie – nawet wiernych kościołowi katolików tylko wtedy to „Bóg tak chciał” a jak chłopak zginie „z własnej” przyczyny tudzież się zapije lub powiesi to „diabeł go opętał”. Jak kto chce tak sobie tłumaczy

 2. Nie oceniajmy a wyciągnijmy wnioski. Myślę, że każdy z nas ma na swoim koncie bezmyślne zachowanie. Bardzo współczuję najbliższym. ?

 3. Prawdziwy Franio a ty taki mieszczuch że jedziesz po wsi jakby nie my to nawet kartofla byś nie opier.,….ł a ogórka to na obrazku w podręczniku do podstawówki byś oglądał dlaczego każdy przysłowiowy tępy sebiks ubliża polskiej wsi. Pewnie twoi dziadkowie albo staży poszli do miasta a teraz ty wielki blokowiec. Chłopak tak jak inne osoby pisza coś robił a nie pierdział w fotel jak prawdziwy mieszczuch między innymi jak ty. Trochę szacunku dla ŚP a je każdy kur.,..a cwaniak jak nie dotyczy jego lub rodziny

 4. Jeśli urazilemy kogoś za bardzo to przepraszam.

 5. Idioci od durnych komentarzy nigdy nie byliście młodzi???? Zginą młody chłopak A wy nie możecie się powstrzymać!!!! A za młodych lat była tylko szkoła dom i w niedzielę kościół????

 6. No i pan Paweł i jedziemy

 7. Mój dobry kolega ? będzie go brakowało ?

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.6759zł -0.17%
  • GBP 5.204zł 0.32%
  • EUR 4.4723zł -0.17%
  • CHF 4.1043zł -0.1%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Przestrzenie Teatru na scenie Muszli Koncertowej i w Wirydarzu Centrum Kultury
  Małe Inne Brzmienia już za dwa tygodnie
  Jarmark Lubelski zaprasza na starcie serów polskich i włoskich
  Spotkanie pokoleń upamiętniające 77 rocznicę pobytu i walk 27 Wołyńskiej Dywizji Piechoty AK w ramach akcji „Burza” na Lubelszczyźnie
  Food trucki przyjadą do Świdnika