Sobota, 20 kwietnia 202420/04/2024
690 680 960
690 680 960

Tragiczny wypadek podczas prac polowych. Nie żyje mężczyzna (zdjęcia)

W czwartek po południu w Sosnówce doszło do tragicznego wypadku podczas prac polowych. Nie żyje mężczyzna śmiertelnie zraniony przez glebogryzarkę.

Do zdarzenia doszło w czwartek po południu w miejscowości Sosnówka w powiecie ryckim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o wypadku na jednym z pól.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego, policja, a także śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Na miejscu okazało się, że mężczyzna wykonujący prace polowe najprawdopodobniej został wciągnięty przez glebogryzarkę podłączoną do ciągnika rolniczego.

W wyniku odniesionych poważnych obrażeń ciała mężczyzna zmarł na miejscu zdarzenia. Policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają szczegółowych okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

Więcej zdjęć

Tragiczny wypadek podczas prac polowych. Nie żyje mężczyzna (zdjęcia)

(fot. deblinnews.pl)

15 komentarzy

 1. Coś często ostatnio maszyny wciągają rolników?[*]

 2. Nie rozumiem ???? Nie pojęte jest dla mnie ?? Po co on tam się pchał , przy wirujących noźach???

 3. Tak to się kończy jak się oczyszcza sprzęt podłączony i uruchomiony.. kiepska śmierć.

  • Chyba że stan trzeźwości tu odegrał kluczową rolę choć nie chcę spekulować?

   • Ale to zrobiles tym wpisem

   • Dla ciebie to pewnie każdy rolnik to menel na haju . Nie byłeś nie widziałeś to po co komentujesz

   • To nie spekuluj! Porządny człowiek, pracujący całe życie! Zdarzyła się tragedia, nie dokładaj niepotrzebnych kłamstw! Te obrzydliwe komentarze to ocenianie ludzi swoją miarą! Wstydźcie się!

 4. Straszna śmierć.

 5. Bardzo straszna i bolesna śmierć. Kondolencje dla rodziny.

 6. ,aa,boKrzycho.paPj

  Glebogryzarka to są takie serie wirujących gwiazd , które siekaja darnie,chwasty ugór

 7. ,aa,boKrzycho.paPj

  Czasem człowiek chce szybko ,nie pomyśli,sam ostatnio kosiłem ugór kosiarką rotacyjną i nie wyłączałem wałka przekaźnika mocy bo próbowałem wyciągnąć trawę, która owinęła wałek,ale by mi palce i rękę złapało, więc jednak wyłączyłem wałek,ale wcześniej próbowałem wyrywać trawę w ruchu

 8. Często pracuje taką Unią i czasem ciary po plecach przechodzą na myśl,że co by było gdyby noże złapały część ubrania .Dlatego zawsze przy takich maszynach bezwzględnie wyłączony wom …a czasem nawet i silnik …nie szkoda czasu …szkoda życia

Z kraju