Poniedziałek, 24 czerwca 202424/06/2024
690 680 960
690 680 960

Tragiczny wypadek na S17. Jedna osoba nie żyje, utrudnienia w ruchu w kierunku Lublina AKTUALIZACJA

W sobotę rano w miejscowości Mierżączka doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego na trasie S17. Jedna osoba nie żyje, jeden pas w kierunku Lublina jest zablokowany.

Jak przekazuje Punkt Informacji Drogowej do zdarzenia doszło około godziny 7 w miejscowości Mierżączka pod Garwolinem, na pasie w kierunku Lublina. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, na odcinku pomiędzy Garwolinem a Rykami.

Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego, straż pożarna, a także policja. Dyżurny Punktu Informacji Drogowej Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad poinformował, że w zdarzeniu śmierć poniosła jedna osoba.

Obecnie zablokowany jest pas ruchu w kierunku Lublina. Utrudnienia z przejazdem mogą potrwać kilka godzin.

AKTUALIZACJA 09.18

Jak przekazał portalowi garwolin24.com, Rafał Jeżak z Zespołu Prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Radomiu,  na trasie S17 w kierunku Lublina kierujący samochodem ciężarowym marki DAF potrącił innego kierującego samochodem ciężarowym, też marki DAF, który wysiadł z auta. Pomimo reanimacji potrącony kierujący zmarł.

(fot. lublin112.pl)

4 komentarze

  1. Dziadek ze "slamsowa"

    Jedna osoba nie żyje, jeden pas w kierunku Lublina jest zablokowany i… trudno się zorientować, które nieszczęście pilniejsze.

    • Pierwsze zdarzenie ma wpływ tylko na rodzinę i znajomych, drugie na wszystkich podróżujących tą drogą. Zgadnij których jest więcej…

  2. jak widać cymbałów drogowych jest tyle samo po obu stronach zdarzenia !