Tragiczny wypadek koło Łęcznej. 89-latek wjechał w ciężarówkę

Całkowicie zablokowana jest droga wojewódzka z Łęcznej w kierunku Sosnowicy. W wypadku zginęła jedna osoba.

Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności tragicznego w skutkach wypadku, do jakiego doszło w czwartek przed godziną 9 w miejscowości Ludwin Kolonia w powiecie łęczyńskim. Na drodze wojewódzkiej nr 820 Łęczna – Ludwin zderzyły się dwa samochody: osobowy z ciężarowym.

– Ze wstępnych naszych ustaleń wynika, że kierujący osobowym mitsubishi 89-latek jechał w kierunku Ludwina. W pewnym momencie uderzył w tył stojącego ciężarowego mercedesa – wyjaśnia nam mł. asp. Magdalena Krasna z Komendy Powiatowej Policji w Łęcznej.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, ratownicy medyczni oraz policja. Nie udało się uratować pasażerki mitsubishi. Kobieta w wieku 79 lat zginęła na miejscu w wyniku ciężkich obrażeń ciała. Kierowca z kolei został przetransportowany do szpitala.

W miejscu wypadku pracują policjanci, którzy pod nadzorem prokuratora prowadzą czynności zmierzające do ustalania wszystkich okoliczności zdarzenia. Droga Łęczna – Ludwin jest całkowicie zablokowana.

Informację o wypadku przekazali nam nasi Czytelnicy – Dziękujemy!

14551006_1216535555069312_478568140_o

2016-10-06 11:44:59
(fot. nadesłane Klaudia, Policja Łęczna)

36 komentarzy

  1. Włos się na głowie jeży od czytania tych komentarzy! Znam ludzi którzy w podobnym wieku uprawiają sport jeżdżą na działkę i to do tego autem właśnie! W takim wieku wszystko dozwolone jesli osoba czuje sie na silach.Niestety mamy takie czasy ze nawet młodzi ludzie delikatnie po 30 stce mają problemy ze zdrowiem, ile razy się slyczy ze wypadek został spowodowany przez kierowcę który zasłabł za kółkiem ? Ten pan mógł mieć podobnie. Miejmy nadzieję że i my dozyjemy tak sędziwego wieku – a wtedy będziemy mieć całkiem inne spojrzenie na tego typu wydarzenia. Niech Pan zdrowieje a Żona spoczywa w spokoju….

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Powiatowy Piknik Pszczelarski w Dęblinie
„Jarmark Pawłowski – ginące zawody” – święto miłośników folkloru i tradycji ludowej
Noc Muzeów w Woli Osowińskiej
Kościelec – Historia na Nowo – czyli piknik rodzinny w Piaskach
Seans filmowy pod chmurką na Placu Wolności