Piątek, 24 maja 202424/05/2024
690 680 960
690 680 960

Tragiczny wypadek kierowcy ciężarówki. Zahaczył naczepą o linię wysokiego napięcia

Wczoraj podczas prac drogowych miał miejsce tragiczny wypadek. Kierowca ruszając z podniesioną naczepą, zahaczył o linię wysokiego napięcia. Mężczyzna zmarł na miejscu.

Do zdarzenia doszło w piątek po południu w miejscowości Ludwików w gminie Opole Lubelskie. Na jednej z gminnych dróg gruntowych prowadzono prace przy niwelowaniu nierówności. Mężczyzna kierujący samochodem ciężarowym z naczepą, przywiózł żużel, po czym podniósł skrzynię ładunkową i ruszając do przodu, wysypywał ładunek na drogę. W tym czasie naczepa zaczepiła o znajdującą się nad drogą linię energetyczną.

W tym czasie świadkowie dostrzegli, że z opon pojazdu zaczął ulatniać się dym a następnie ogień. Wtedy zaalarmowali kierowcę, który wysiadł z pojazdu zobaczyć co się stało. Gdy ponownie chciał wejść do samochodu aby uwolnić pojazd z linii elektrycznej, został porażony prądem. Kierujący pojazdem 34-letni mieszkaniec Kraśnika stracił przytomność. Zanim na miejsce dojechały służby ratunkowe, mężczyzna zmarł w wyniku doznanych obrażeń.

Opolscy policjanci wyjaśniają teraz dokładne okoliczności wypadku.

(fot. KPP Opole Lubelskie)
2015-05-16 14:08:04

18 komentarzy

  1. skończcie już tą jałową dyskusję. Za 2 tygodnie rodzina ma komunię dzieci….a ojciec nie żyje….
    Znałam chłopaka był przyzwoity i dobry dla rodziny…szkody mi żony i dzieci. Będę się modlić za niego.

  2. nie za 2 tyg tylko w tą niedziele. Pogrzeb będzie kilka dni przed komunią syna. Osierocił dwóch synów… Był wzorowym ojcem.

  3. skończcie tę dyskusje na temat fizyki może by ktoś tak pochylił się nad tragedią rodziny.
    Wyrazy współczucia dla rodziny.
    Spoczywaj w pokoju.