690 680 960

Tragiczny wypadek na DK19: Nie żyje 16-latek potrącony przez volkswagena

Dzisiaj w nocy, na drodze krajowej nr 19, samochód osobowy potrącił nastolatka. Pieszy zmarł w szpitalu.

Do wypadku doszło w piątek około godziny 22:40 w miejscowości Kol. Zamek w powiecie janowskim, w gminie Modliborzyce. Jak wstępnie ustalili policjanci kierujący volkswagenem, jadąc drogą krajową nr 19 od strony Kraśnika, w ostatniej chwili dostrzegł idącą tym samym pasem ruchu osobę. Nie zdążył zahamować i doszło do potrącenia.

Na miejscu interweniowały służby ratunkowe. Potrącony nastolatek w ciężkim stanie został przetransportowany do szpitala. Jego obrażenia były tak poważne, że lekarzom nie udało się uratować jego życia.

Jak informują policjanci, ofiarą jest 16-letni mieszkaniec powiatu janowskiego. Idąc jezdnią w terenie nieoświetlonym nie posiadał żadnych elementów odblaskowych. Kierujący volkswagenem 54-latek był trzeźwy.

Przez ponad dwie godziny droga krajowa nr 19 Kraśnik – Janów Lubelski była w miejscu wypadku całkowicie zablokowana. Ruch kierowano na objazdy.


Wyświetl większą mapę

(fot. lublin112 – zdjęcie ilustracyjne)
2015-08-01 11:15:09

46 komentarzy

  1. Najlepiej jest skrytykować co nie? Bo szedł tak a nie inaczej, bo tamten jechał tak a nie inaczej… LUDZIE! Tak miało być… nie mamy wpływu na to kiedy umrzemy, więc troszeczkę szacunku i zrozumienia. Zapewniam was, że jeżeli wracacie w nocy, lub późnym wieczorem od sąsiada/sąsiadki to nie zakładacie kamizelek odblaskowych. Mylę się?Nie sądzę. Dlatego najpierw spójrzcie na siebie, czy idziecie nocą rzeczywiście tak jak napisaliście w komenatrzach wyżej, a dopiero później spójrzcie na kogoś. Miejmy nadzieję, że jest mu tam dobrze w niebie, już tam mu nic nie grozi. Zamiast krytykować to pomódlcie się w jego intencji, odwiedźcie go, a nie hejtujecie z anonima.

  2. Zastanówcie się co piszecie.A jak by to był wasz kol.? a akurat mój był nie mg uwierzyć w to co się stało…Pomyślcie co cała rodzina czuje i znajomi a wy tk coś piszecie.Żal wielski Żal… :[

  3. [komentarz został poddany moderacji ze względu na niedozwolone treści]

Kursy walut

  • USD 4.2928zł 0.29%
  • GBP 5.2571zł -0.51%
  • EUR 4.692zł -0.34%
  • CHF 4.7023zł -0.26%

Polub nas