Środa, 24 kwietnia 202424/04/2024
690 680 960
690 680 960

Tragiczny w skutkach pożar domu. W trakcie akcji gaśniczej natrafiono na zwłoki mężczyzny

Jedna osoba zginęła w pożarze, jaki po południu wybuchł w powiecie zamojskim. Ofiarą jest mężczyzna mieszkający w domu, który spłonął. Trwa ustalanie przyczyn pojawienia się ognia.

Pożar na jednej z posesji w miejscowości Krasne w gminie Stary Zamość w powiecie zamojskim został zauważony w poniedziałek po południu. O wszystkim zaalarmowane zostały służby ratunkowe. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Okazało się, że płonie parterowy budynek mieszkalny o konstrukcji drewnianej. Ogień szybko się rozprzestrzeniał. Jednocześnie ratownicy otrzymali informację, że w środku może znajdować się jedna osoba.

Kiedy sytuacja została opanowana strażacy przystąpili do przeszukiwania budynku. Natrafili w nim na zwłoki mężczyzny. Wstępnie ustalono, że ofiarą pożaru jest mieszkający tam 67-latek.

Na chwilę obecną trwa ustalanie przyczyn pojawienia się ognia. Czynności prowadzone są pod nadzorem prokuratora.

To nie jedyny pożar w naszym regionie. Jak nas poinformowano, wieczorem straż pożarna została zaalarmowana o pożarze domu jednorodzinnego w miejscowości Maszki w powiecie lubelskim. W tym przypadku nie ma informacji o osobach poszkodowanych.

(fot. lublin112/zdjęcie ilustracyjne)

4 komentarze

  1. Ludzie majo we lbah sieczke? Codzien pozar domu hlejo palo fajki i sie fajczo

    • Inni ludzie mają siano we ł… i mierzą wszystkich swoją miarką.

    • A ty lamusie co potrafisz , od czasu do czasu jesteś na przepustce z Abrmowic , jak właśnie w tej chwili , wszystcy są be aby ty cacy .Jesteś zarozumiały kretyn.

  2. Dopiero jakiś mundry pisał, że w bloku strach mieszkać bo somsiad możne mieszkanie spalić, a tu kolejny pożar domku jednorodzinnego, przypadek?

Z kraju