690 680 960

Tragiczny pożar domu. Jedna osoba nie żyje, jedna trafiła do szpitala

W nocy z poniedziałku na wtorek w Ludwinie doszło do tragicznego w skutkach pożaru. Jedna osoba z obrażeniami ciała trafiła do szpitala, jedna zaś poniosła śmierć na miejscu.

Do pożaru doszło we wtorek około godziny 1:30 w miejscowości Ludwin w powiecie łęczyńskim. Strażacy otrzymali zgłoszenie, z którego wynikało, że ogniem objęty jest drewniany budynek mieszkalny.

Na miejscu interweniowało kilka zastępów straży pożarnej, policja oraz zespoły ratownictwa medycznego. Do szpitala z poparzeniami ciała trafił 50-letni mężczyzna. Strażacy podczas akcji gaśniczej ujawnili ciało 67-letniego mężczyzny.

Policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają szczegółowe okoliczności pojawienia się ognia. Ciało mężczyzny zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych. Przyczyny pożaru bada grupa dochodzeniowo-śledcza.

(fot. Policja Łęczna)

5 komentarzy

  1. Ludzie czyśćcie sobie przewody kominowe. Bo na wsiach od lat nikt ty się nie zajmuje. To powinno być sprawdzane i surowo karane. Nie masz papierku, że był kominiarz to 1500 zł kary. Czyszczenie kosztuje 250 zł.

    • A jak ja ma sobie wystawić kwit???Mam szczotkę z cięźarkiem na lince alpinistycznej i właśnie z tydzień temu czyściłem , było 3- y wiadra sadzy .

  2. ja tam swojej czyszczę codziennie

  3. Mój chłop nie chce mnie czyścić

  4. Może zalatuje kwiatuszkiem z komina

Kursy walut

  • USD 4.3518zł -0.51%
  • GBP 5.3364zł -0.1%
  • EUR 4.6856zł -0.12%
  • CHF 4.75zł -0.26%

Polub nas