Tragiczny finał poszukiwań zaginionego mężczyzny. Jego ciało leżało przy samochodzie

W miniony piątek na terenie powiatu lubartowskiego prowadzone były poszukiwania zaginionego 83-latka. Na ciało mężczyzny natrafiono w sobotę. Sekcja zwłok ma wyjaśnić przyczynę jego zgonu.

W miniony piątek wieczorem policjanci z Lubartowa otrzymali zgłoszenie o zaginięciu 83-latka. Mężczyzna miał wyjechać z domu w czwartek po południu i od tamtej pory nie dawał oznak życia. Rodzina martwiąc się, że coś złego mogło się wydarzyć, zgłosiła zaginięcie.

W wyniku poszukiwań, w sobotę natrafiono na ciało 83-latka na drodze pomiędzy Firlejem a Kamionką. 83-latek nie dawał oznak życia. Lekarz stwierdził jego zgon. Ze wstępnych informacji wynika, że do śmierci mężczyzny nie przyczyniły się inne osoby. Najprawdopodobniej doszło do nieszczęśliwego wypadku. Dopiero sekcja zwłok pozwoli potwierdzić przyczynę zgonu. Trwa ustalanie szczegółowych okoliczności śmierci 83-latka.

Policjanci apelują, aby zwracać uwagę na osoby starsze. Jeżeli w naszej rodzinie, sąsiedztwie, czy najbliższej okolicy mamy takie osoby, spróbujmy je wesprzeć. Czasem wystarczy niewiele, aby pomóc. Zwracajmy uwagę na takie sytuacje, zwłaszcza, gdy warunki atmosferyczne są niesprzyjające, a temperatury mogą spadać poniżej zera.

(fot. lublin112.pl)

Zobacz również

2 komentarze

  1. Tak bardzo chciałeś napisać ten swój nieśmieszny żart, że nie zwróciłeś chyba uwagi na to, że umarł człowiek. Ty tymczasem kpisz sobie z tego, próbując być internetowym błaznem. Rusz głową głupcze.

  2. Jasnowidz Zenek

    Pytam gdzie komentarze?

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

WeFilm – Lubelskie Dni Filmu
Wielki finał piłkarskiego Turnieju Wolności w województwie lubelskim
„Obieraczki kapuściane” w Muzeum Wsi Lubelskiej
Kazimierskie Święta Sąsiada
Trwają zapisy do CITY TRAIL!