690 680 960

Tragiczny bilans wypadku w Krasnymstawie. Nie żyją dwie osoby (zdjęcia)

Wczoraj na drodze krajowej nr 17 w Krasnymstawie doszło do zderzenia motocykla z pojazdem osobowym. W wypadku zginęły dwie osoby, droga była zablokowana kilka godzin.

Do zdarzenia doszło wczoraj po godzinie 18 w Krasnymstawie, na drodze krajowej nr 17, na trasie Piaski – Zamość. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu dwóch pojazdów – motocykla oraz samochodu osobowego. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego, policja, a także zadysponowano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Policjanci wstępnie ustalili, że jadący obwodnicą 27-letni motocyklista uderzył w bok wyjeżdżającego z drogi podporządkowanej forda. Siła uderzenia była tak duża, że auto przewróciło się. Kierująca osobówką, 40-letnia mieszkanka Krasnegostawu oraz motocyklista zostali przetransportowani do szpitala, gdzie pomimo prowadzonych czynności ratunkowych nie udało się uratować ich życia.

Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Droga w miejscu wypadku przez kilka godzin była nieprzejezdna.

Tragiczny bilans wypadku w Krasnymstawie. Nie żyją dwie osoby (zdjęcia)

(fot. Policja Krasnystaw)

87 komentarzy

 1. Bawarska szachownica

  Tylko kodeks drogowy i rozwagą,ale wina pojazdu z podporządkowaną i kropka.

 2. Bo ku..wa nie macie jaj żeby wsiążć na motocykl pewnie ci co komentują wcale nawet nie siedzieli na moto a mają najwięcej do powiedzenia

  • Wiesz co…. mam ,,kwity ponad 20 lat” nigdy nie miałem dzwonu , nigdy też nie pchałem się za stery motocykli z różnych powodów…. Jedną z bardziej irytujących mnie rzeczy w życiu jest za to jedna naklejka ,,patrz w lusterka motocykle są wszędzie” nie rozumiem całkowicie ich sensu. Moja rada…. nie patrz w lusterka, tylko jeździj zgodnie z przepisami tj PRĘDKOŚĆ i daj się zauważyć duuużo wcześniej,zapewniam nie będzie dochodziło do tego typu nieszczęść Wiem ze będę trochę kontrowersyjny, ale odpowiedz mi na pytanie jaka jest statystyka wypadkowości użytkowników moto typu chopper, lub tego typu podobnym a jaka sportowych maszyn Ja wiem że większość z Was dwuśladowców wydała wyrok na kierowce osobówki (która również zginęła) ale czy Wy myślicie że Ona wyjechhała naumyślnie???? A może ten pan z moto nie dał jej szans żeby go po prostu zauważyć WSK -trochę pokory i samokrytycyzmu…..

 3. Sorry bardzo,wina motocyklisty.
  Kierujaca fordem oceniła sytuację,że może włączyć się do ruchu i nagle pojawił się on,motocyklista z nikąd.Zapierdzielal ponad 200km/h.
  Gdyby jechał z dozwolona prędkością,taka sytuacja nie miała by miejsca.
  Kondolencje dla obu rodzin.

 4. masz radar w oczach? jak nie to nie oceniaj

  • Niestety taka prawda.. Miał ponad 200…

   • Pan motocyklista jechał 260km/h jakie szanse miala,aby go zobaczyć. Współczuję rodzinom, niepotrzebna tragedia ale na litość boską niemam nic przeciw motorom, ale ograniczenie prędkości jest również dla nich. Miejcowy wiedząc że zbliża się do ruchliwego skrzyżowania jedzie 260km/h masakra

   • Fakty są takie, że licznik motoru byl zatrzymany dużo powyżej 200 więc co wsk na to ile widzisz z taką prędkością wyjeżdżając z dolka z prędkością 260km/h gdzie zostaje Ci 500m kiedy dopiero jesteś widoczny dla podjazdu stojącego na skrzyżowaniu w ile dojedziesz dasz mu szansę na zauważenie siebie. Szansę są zerowe ograniczenie prędkości dotyczy też kierowców Moto

    • Sorki Mieszkaniec, ale to,że tak się zatrzymał ,,bidzik,, to nie znaczy,że tyle miał

     • W sumie… mógł mieć przelotowej nawet więcej. Jeśli podjął działania przed zderzeniem, to raczej hamował (wtedy byłyby ślady na drodze) niż przyśpieszał. Wskazania licznika po wypadku nie są wykładnią prędkości (jako reguła), ale jak każde delikatne urządzenie mechaniczne/elektroniczne, taki licznik najczęściej blokuje się po mocnym wstrząsie w swoim ostatnim położeniu.

   • Prędkościomierz zatrzymał się na 220km w chwili uderzenia

 5. jaki h ….czyja winna ! Jak dwa denaty !!

 6. Na podstawie tego co wiemy (a nie wiemy prawie nic), by wystawić mandat, wystarczy wiedzieć kto wymusił pierwszeństwo.
  Jeżeli uzurpujemy sobie prawo do wydawania sprawiedliwych wyroków, pasowałoby wiedzieć coś więcej. Przecież jeżeli motocyklista zapytał ponad 200 to zapewne musiał też wyprzedzać. Robił to zapewne błyskawicznie. Może wyprzedzany zasłaniał go jeszcze, gdy osobówka wyjeżdżała z podporządkowanej.
  Pasowałoby chociaż przesłuchać uczestników, lecz oni już nic nie powiedzą. Może ustalą to sobie w niebie, lecz nam nic do tego.

  • Nawet pomijając manewry motocyklisty, to przy prędkości ok. 220-240 km/h KILOMETR przejeżdża się w 15 sekund. Ruszenie i przejazd autem przez skrzyżowanie to w zależności od kierującego ok. 3-5 sekund (po wcześniejszym sprawdzeniu czy droga wolna) . Co to oznacza w praktyce ? Ano to, że motocykl który w momencie rozpoczęcia manewru był w odległości 200 do nawet 400 metrów, zdąży wjechać na skrzyżowanie przed zakończeniem manewru kierowcy. I na koniec jeśli ktoś nie rozumie liczb.. wytnijcie sobie kółko wielkości ok. pół metra (najlepiej ciemne) i spróbujcie je zobaczyć przez szybę z 400 metrów na niejednolitym tle (o ile nie ma dołków górek czy łuku).

 7. Prawda jest taka że chłopak zapierdzielał od zawsze. Już raz dzwona zaliczył motorem ale tego nikt nie napisze no bo jak. Nie zmądrzał i dostał najgorszą kare. Najgorsze że inni przy tym ucierpieli.

 8. Ludzie dwoje ludzi zginęło! Wspaniałą matka żona przyjaciółka!
  Młody chłopak całe życie przed nim!
  Zostawił nażeczoną rodzinę!
  TROCHĘ SZACUNKU NIKT Z NAS NIE JES I NIE BĘDZIE SĘDZIĄ!
  KONDOLENCJE DLA OBU RODZIN!

  • Wszystko się zgadza…tylko po co jak wariat jechał? Już wcześniej popis zrobił jak się rozbił i nic go to nie nauczyło. Na własne życzenie.

   • Może lepiej zamilczeć i się nie wypowiadać? Rodziny obu osób to czytaj! I przeżywają to bardzo. Jak można nie mieć w sobie szacunku dla 2 człowieka i pisać bzdury! Ludzie co się z wami dzieje? Dzisiaj ksiądz mądrze powiedział na mszy że Ci co tak komentują nie są sedziami, prokuratorami czy policja. Dajcie Rodzinom przetrwać czas żałoby w spokoju. Każdy ma swoje za uszami i każdy kiedyś będzie za to osadzony.

Kursy walut

 • USD 4.0202zł 0.73%
 • GBP 5.0656zł 0.47%
 • EUR 4.3382zł 0.34%
 • CHF 4.5982zł 0.64%

Polub nas