Wtorek, 27 lutego 202427/02/2024
690 680 960
690 680 960

Tragedia na drodze wojewódzkiej. Nie żyje kierowca opla (zdjęcia)

W poniedziałek rano na drodze wojewódzkiej nr 813 doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Nie żyje jedna osoba, w rejonie zdarzenia występują utrudnienia z przejazdem.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek rano w miejscowości Zahajki w powiecie bialskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu dwóch pojazdów osobowych na drodze wojewódzkiej nr 813. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

W rejonie zdarzenia ratownicy zastali dwa uszkodzone pojazdy po zderzeniu – opla oraz volkswagena. Jak przekazują policjanci, śmierć na miejscu poniósł kierowca opla vectry.

Ruch na miejscu zdarzenia odbywa się wahadłowo. Policjanci wykonują czynności pod nadzorem prokuratora. Utrudnienia w ruchu mogą potrwać do godziny 11.00.

AKTUALIACJA 

Ze wstępnych ustaleń wynika, że 37-latek kierujący Oplem z nieustalonych przyczyn stracił panowanie nad autem i zjechał na przeciwległy pas ruchu doprowadzając do zderzenia z volkswagenem. Drugim autem kierowała 41-latka. W chwili zdarzenia kierująca passatem była trzeźwa. Potwierdziło to przeprowadzone przez mundurowych badanie. Kobieta przewieziona została do szpitala. 37-letni kierowca opla zginął na miejscu zdarzenia.

Tragedia na drodze wojewódzkiej. Nie żyje kierowca opla (zdjęcia)

fot. Policja Biała Podlaska

 

Tragedia na drodze wojewódzkiej. Nie żyje kierowca opla (zdjęcia)

fot. Policja Biała Podlaska

6 komentarzy

 1. Stare zimowe opony okazały się zbyt słabe po deszczu na zakręcie ??

  • A wyobraź sobie, że są takie nawierzchnie asfaltowe, że na każdej oponie jest na nich bardzo niepewnie.
   Jeśli sporo jeździsz to najlepiej o tym powinieneś wiedzieć.

   • Wyobraź sobie, że to nazywa się niedostosowaniem prędkości do posiadanych opon. Ruch drogowy to nie wyścig i w zwyczajnym ruchu drogowym nie występują takie sytuacje by opony czuły się niepewnie.
    Oczywiście za wyjątkiem sytuacji występowania na jezdni: śniegu, lodu, błota, liści, itp. z czego kierujący pojazdem powinien zdawać sobie sprawę.

    • Ok, wiemy, że napisałeś o rowerze.
     Masz jakieś doświadczenie w tym temacie i możesz potwierdzić, że w samochodach jest tak samo?

 2. Niedorzecznik prasowy

  No cóż, przybył nam jeszcze jeden męczennik motoryzacji

 3. Przeznaczeniu nie uciekniesz ot to.

Dodaj komentarz

Z kraju

Polityka i społeczeństwo