690 680 960

Toyota zderzyła się z iveco na rondzie przy Gali. Jeden z kierowców wjechał na czerwonym (zdjęcia)

Zignorowanie wskazań sygnalizacji świetlnej było przyczyną zderzenia pojazdów na rondzie przy Gali w Lublinie. Na miejscu pracują policjanci, występują utrudnienia w ruchu.

Do zdarzenia doszło we wtorek około godziny 9:30 na rondzie Lubelskiego Lipca’80 w Lublinie. Na skrzyżowaniu Al. Zygmuntowskich, Unii Lubelskie, ul. Lubelskiego Lipca’80 i Fabrycznej zderzyły się dwa samochody: osobowy i dostawczy. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, kierująca toyotą kobieta zjeżdżała z ronda w kierunku ul. Lubelskiego Lipca 80. Z kolei kierujący iveco mężczyzna wyjeżdżał z Al. Zygmuntowskich. Na skrzyżowaniu doszło do zderzenia oby pojazdów.

W zdarzeniu poszkodowana została jedna osoba. Kobietę z toyoty przetransportowano do szpitala. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia oraz to, który uczestnik wypadku zignorował wskazania sygnalizacji świetlnej. Występują utrudnienia w ruchu.

(fot. lublin112, nadesłane Aleksandra)

5 komentarzy

 1. Nie chcę gdybać, ale zwykle przy włączonej sygnalizacji to zjeżdżający z ronda ma czerwone światełko.
  Druga wersja, samochód wjeżdżający na rondo „zagapił się” i pocałował zjeżdżający prawidłowo pojazd.

 2. Konserwiasz był w swojej konserwie tylko on w jego mniemaniu był na tym skrzyżowaniu. Tylko on liczy się na tym świecie. Czerwone światło było dla niego bez znaczenia, a prawo jazdy zdobyte za jajka. Tak postępuje 99% konserwiarzy.

 3. a ktoś zwrócił uwagę a synchronizacje świateł w tym miejscu ?
  Pomarańczowe światła świecą się w tym samym momencie dla obu kierunków jazdy.

 4. Zgodnie z filozofią LGBT to że świeci się czerwone swiatło nie oznacza że ono jest czerwone. Zwłaszcza że toyota jest LPG…

Kursy walut

 • USD 4.3258zł 0.01%
 • GBP 5.3609zł 0.19%
 • EUR 4.716zł 0.18%
 • CHF 4.7054zł 0.2%

Polub nas