690 680 960

Zamkną jedną jezdnię na Drodze Męczenników Majdanka. Ponad miesiąc utrudnień w ruchu

W przyszłego tygodnia kierowcy poruszający się Drogą Męczenników Majdanka, spodziewać się mogą kolejnych zmian w organizacji ruchu. Zamknięte zostaną oba pasy jezdni w kierunku ul. Fabrycznej.

Trwają prace związane z remontem wiaduktu kolejowego na Drodze Męczenników Majdanka w Lublinie. Od kilku miesięcy wyłączone z ruchu pojazdów są skrajne prawe pasy jezdni. Od przyszłego tygodnia wykonawca rozpocznie kolejny etap prac, a to związane będzie ze zmianą organizacji ruchu.

Jak wyjaśnia Mariusz Szymański z firmy iKOM, która odpowiada za wprowadzenie zmian, w niedziele 22 marca od godziny 22:30 zamknięte zostaną dla ruchu oba pasy jezdni prowadzące w kierunku ul. Fabrycznej. Ruch pojazdów zostanie przełożony na drugą stronę jezdni. Tam kierowcy będą mieli do dyspozycji po jednym pasie jezdni w każdym kierunku.

W ten sposób pojazdy będą się poruszały do dnia 30 kwietnia 2020 r. W tym czasie zamknięty będzie również chodnik pod stronie ul. Łęczyńskiej.

(fot. lublin112)

4 komentarze

  1. Dla kogo ta informacja? Kto tam będzie jeździł? Ktoś nie ogarnia sytuacji jaka aktualnie jest i jaka będzie?

  2. to jest SKANDAL! wiadukt kolo pkp robili chyba ze 3/4 lata, diamentowa już parę latek się ciągnie, na janowskiej podobnie! ludzie toż to nie budowa lotniska (szybciej budują) tylko remont wiaduktu! Ale co tam fajnie wydawać naszą publiczna kasę, no i prywatną (stoisz w korkach i przepla$z!) nieudacznicy nami rządzą!

  3. Pogonić i zablokować

    Znowu te niedorajdy z pekafe zablokują ćwierć miasta na kilka lat!!!!!

Kursy walut

  • USD 3.985zł -0.15%
  • GBP 5.0509zł -0.09%
  • EUR 4.3337zł -0.36%
  • CHF 4.5678zł 0.02%

Polub nas