690 680 960

Zamkną jedną jezdnię na Drodze Męczenników Majdanka. Ponad miesiąc utrudnień w ruchu

W przyszłego tygodnia kierowcy poruszający się Drogą Męczenników Majdanka, spodziewać się mogą kolejnych zmian w organizacji ruchu. Zamknięte zostaną oba pasy jezdni w kierunku ul. Fabrycznej.

Trwają prace związane z remontem wiaduktu kolejowego na Drodze Męczenników Majdanka w Lublinie. Od kilku miesięcy wyłączone z ruchu pojazdów są skrajne prawe pasy jezdni. Od przyszłego tygodnia wykonawca rozpocznie kolejny etap prac, a to związane będzie ze zmianą organizacji ruchu.

Jak wyjaśnia Mariusz Szymański z firmy iKOM, która odpowiada za wprowadzenie zmian, w niedziele 22 marca od godziny 22:30 zamknięte zostaną dla ruchu oba pasy jezdni prowadzące w kierunku ul. Fabrycznej. Ruch pojazdów zostanie przełożony na drugą stronę jezdni. Tam kierowcy będą mieli do dyspozycji po jednym pasie jezdni w każdym kierunku.

W ten sposób pojazdy będą się poruszały do dnia 30 kwietnia 2020 r. W tym czasie zamknięty będzie również chodnik pod stronie ul. Łęczyńskiej.

(fot. lublin112)

4 komentarze

  1. Dla kogo ta informacja? Kto tam będzie jeździł? Ktoś nie ogarnia sytuacji jaka aktualnie jest i jaka będzie?

  2. to jest SKANDAL! wiadukt kolo pkp robili chyba ze 3/4 lata, diamentowa już parę latek się ciągnie, na janowskiej podobnie! ludzie toż to nie budowa lotniska (szybciej budują) tylko remont wiaduktu! Ale co tam fajnie wydawać naszą publiczna kasę, no i prywatną (stoisz w korkach i przepla$z!) nieudacznicy nami rządzą!

  3. Pogonić i zablokować

    Znowu te niedorajdy z pekafe zablokują ćwierć miasta na kilka lat!!!!!

Kursy walut

  • USD 4.5164zł 0.75%
  • GBP 5.4141zł -0.08%
  • EUR 4.6813zł -0.05%
  • CHF 4.7449zł -0.22%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Mikołajki w VIVO! Lublin
Badania bez skierowania. Okulistyczne Mikołajki w Poradni Okulistycznej Dziecięcej 1 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ w Lublinie
Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej
Zbiórka darów dla potrzebujących w Ukrainie