Toyota wypadła z drogi i dachowała (zdjęcia)

W czwartek na trasie pomiędzy Kłoczewem a Rykami doszło do dachowania pojazdu osobowego. Na szczęście w zdarzeniu nikt poważnie nie ucierpiał.

W czwartek około południa służby ratunkowe z powiatu ryckiego otrzymały zgłoszenie o dachowaniu pojazdu osobowego na trasie pomiędzy Kłoczewem a Rykami.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego i policja. Jak się na miejscu okazało, do dachowania doszło na łuku drogi pomiędzy miejscowościami Zalesie a Potok. Pojazdem podróżowała jedna osoba, która w momencie przybycia straży pożarnej znajdowała się na zewnątrz pojazdu, bez widocznych obrażeń.

W zdarzeniu nikt na szczęście poważnie nie ucierpiał. Przez kilkadziesiąt minut w rejonie zdarzenia występowały utrudnienia w ruchu. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności dachowania toyoty. Po wykonaniu przez mundurowych czynności dochodzeniowo-śledczych pojazd usunięto na pobocze oraz usunięto z jezdni pozostałości po kolizji, które zagrażały innym uczestnikom ruchu drogowego.

(fot. PSP Ryki)

Zobacz również

3 komentarze

  1. jakas dzika ta toyota

  2. Wieśniak w gumofilcach z ostrogami

    Wyraźnie za powoli jechała se ta toyota, przecie nawet rowu nie przeskoczyła, żeby pucnąć w najbliższe przydrożne drzewo ino turlała sie jak jaki owczy bobek.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

WeFilm – Lubelskie Dni Filmu
Wielki finał piłkarskiego Turnieju Wolności w województwie lubelskim
„Obieraczki kapuściane” w Muzeum Wsi Lubelskiej
Kazimierskie Święta Sąsiada
Trwają zapisy do CITY TRAIL!