Sobota, 13 kwietnia 202413/04/2024
690 680 960
690 680 960

Toyota wypadła z drogi i dachowała (zdjęcia)

W czwartek na trasie pomiędzy Kłoczewem a Rykami doszło do dachowania pojazdu osobowego. Na szczęście w zdarzeniu nikt poważnie nie ucierpiał.

W czwartek około południa służby ratunkowe z powiatu ryckiego otrzymały zgłoszenie o dachowaniu pojazdu osobowego na trasie pomiędzy Kłoczewem a Rykami.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego i policja. Jak się na miejscu okazało, do dachowania doszło na łuku drogi pomiędzy miejscowościami Zalesie a Potok. Pojazdem podróżowała jedna osoba, która w momencie przybycia straży pożarnej znajdowała się na zewnątrz pojazdu, bez widocznych obrażeń.

W zdarzeniu nikt na szczęście poważnie nie ucierpiał. Przez kilkadziesiąt minut w rejonie zdarzenia występowały utrudnienia w ruchu. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności dachowania toyoty. Po wykonaniu przez mundurowych czynności dochodzeniowo-śledczych pojazd usunięto na pobocze oraz usunięto z jezdni pozostałości po kolizji, które zagrażały innym uczestnikom ruchu drogowego.

Toyota wypadła z drogi i dachowała (zdjęcia)

(fot. PSP Ryki)

3 komentarze

  1. jakas dzika ta toyota

  2. Wieśniak w gumofilcach z ostrogami

    Wyraźnie za powoli jechała se ta toyota, przecie nawet rowu nie przeskoczyła, żeby pucnąć w najbliższe przydrożne drzewo ino turlała sie jak jaki owczy bobek.

Wiadomości z info112