Wtorek, 28 maja 202428/05/2024
690 680 960
690 680 960

Toyota uderzyła w drzewo. Kierowca zostawił pasażerów i uciekł pieszo do lasu (zdjęcia)

Rozbił wypożyczoną wcześniej toyotę. Kierowca widząc co się stało, uciekł do lasu pozostawiając pasażerów. Jedna osoba trafiła do szpitala. Mężczyzna jest teraz poszukiwany.

Do zdarzenia doszło w środę rano w miejscowości Sobieszczany Kolonia. Na drodze krajowej nr 19 Lublin – Kraśnik samochód osobowy uderzył w drzewo. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Ze wstępnych ustaleń wynika, iż kierujący toyotą mężczyzna poruszał się w kierunku Kraśnika. W pewnym momencie z jednej z bocznych dróg wyjechał pojazd dostawczy. Kierowca toyoty chcąc uniknąć z nim zderzenia zjechał na środek jezdni, tam auto staranowało wysepkę ze znakiem. Następnie wypadło z drogi i uderzyło w drzewo.

Toyotą podróżowały trzy młode osoby. Kierowca, nie interesując się losem pasażerów, wydostał się z rozbitego pojazdu po czym uciekł do pobliskiego lasu. Jedna osoba została przetransportowana do szpitala, jednak po badaniach okazało się, że nie doznała poważniejszych obrażeń ciała.

Po sprawdzeniu w policyjnej bazie danych wyszło na jaw, że auto pochodziło z jednej z wypożyczalni. Jej przedstawiciele od razu przekazali funkcjonariuszom dane kierowcy. Mężczyzny nie było jednak w miejscu zamieszkania. Obecnie trwają jego poszukiwania.

(fot. OSP Wilkołaz)

37 komentarzy

 1. Bilety mpk to jakaś kpina, że to dla mieszkańców Lublina, bo w 1szej strefie płacimy tak samo jak ci z 1+2 strefy. Można kupić tylko jeden bilet na 24 h w 1szej strefie za 12 zł (6zl ulg-nie ma innych mozliwosci) i jest o w tej samej cenie co w strefach 1+ 2. Inne bilety też są na korzyść stref 1+2. Osoby nie mieszkające w Lublinie nie płacące podatków tu, mają większe korzyści z biletów bo płacą tyle samo co ci w strefie 1. My ze strefy 1-szej musimy płacić i za strefę 2-gą bo zostaliśmy z nimi zrównani i doplacamy do strefy 2-giej. Panowie włodarze dobrze pomyśleli jak sobie dogodzić w kosztach biletów. Zrobili sobie dobrze, swoim rodzinom i znajomym bo koszty za ich dojazdy spoza Lublina ponoszą teraz mieszkańcy Lublina.

  • a nie „przeleciało” ci przez myśl że 1+2 dopłaca do kasy ztm za 2 strefę ? że jest „układ” miedzy strefowy ? czy do lublina to już sami biedacy się wprowadzili – zamieszkali ? dobrze że się wyprowadziłem wstyd mi za takie myślenie .
   wspomnij jeszcze że przyjeżdżający „zabierają” pracę „rodowitym” lubliniakom . buhahahhahhahahaa

   • Bo to prawda, że rdzenni mieszkańcy okolicznych wsi zabierają prace w Lublinie i korkują ulice swoimi szrotami, popatrz na parkingi Lu to rzadka rejestracja w Lublinie. Ludzie tu mieszkający płaca podatki i sponsorują przestrzeń do życia okolicznym wsiom, smutna prawda o naszym niby mieście gdzie prawdziwych lublinian jest może 10%. Wieś płaci niskie podatki w gminach a większość czasu spędza w Lublinie i to jest zwykłe świństwo wobec nas.

 2. Ta znajoma to kochanka? Konkubina? Partnerka? Kto na trzeźwo ucieka do lasu? No kto? Tym bardziej bez ofiar? No kto? To musiał być konkubent, kochanek. Innej opcji nie widzę.

 3. Pasażerowie powiedzą najwiecej ale moim zdaniem używki lub psychol. Minął mnie na wysokości Orlenu w niedrzwicy i ledwo uniknął czołówki z tirem. Jak widać daleko tak nie zajechał . Na szczęście nic nikomu nie zrobił a mogło skończyć się dużo gorzej.

 4. Samochód względnie nowy, zapewne ubezpieczony – a teraz po ucieczce z miejsca będzie zero!

 5. nie wyplaci sie predko za samochod bo patologia nie ma swojego autka

  • Nie nadużywaj słowa patologia nieznając kogoś.Ciekawe na co ciebie stać, pewnie nawet nie stać cię wypożyczyć auto.A może płytki rozumku ktoś mieszka gdzieś indziej, wypożyczalnie aut raczej nie są dla biednych. Ciekawe jakim ty gratem jeździsz. Jak łatwo kogoś obrazić na podstawie paru ingormacji w wiadomościach i jego rodzinę.Jezeli jego nazywasz patolem to jego rodzinę czyli mnie też obrażasz. Niech cię głowa nie boli będzie go stać pokryć koszty

   • @Znajoma

    nawet się nie przejmuj takimi głupimi komentarzami.

    • Ciężko czasami.W Polsce co by kto nie zrobił to od razu patologia. Ostatnio to słowo jest nadużywane. W sumie normalny mądry człowiek tak nie napisze . Dla mnie najważniejsze jest to że nikt z tych młodych życia nie stracił . Źle zrobił że uciekł, jest młody, nie zna życia,szybko się zgłosił sam. Pozdrawiam

   • Jeżeli masz w rodzinie półgłówka to nic nie bój geny te same, nie współczujemy ci. A czy jesteś patolem to trzeba rozważyć, nabazgrać możesz nawet żeś królowa ale czego to tajemnica.
    Nie ucieka się bez przyczyny np. prochy w gaciach, do pudła obowiązkowo i pozbawić PJ na zawsze.

    • Współczuć mi nie musisz tylko sobie…Od osądzania jest sąd jeśli dojdzie do sprawy a na razie wygląda że nie dojdzie. Pilnuj swojego prawka bo jeszcze nie wiesz co ciebie w życiu czeka. Mogło się skończyć gorzej. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Jakoś nikt nie wspomina o tym aucie co wyjechało, wyraźnie pisze że próbował uniknąć zderzenia. Każdy parę zdań przeczyta i jeszcze bez zrozumienia i wyzywa.Mądry człowiek takich wypocin nie wypisuje.

   • Wnioskując po Twojej składni i zakładając, że autor kasacji Toyoty jest rzeczywiście Twoją rodziną mam pewne wątpliwości czy stać go będzie na pokrycie szkody całkowitej tego samochodu. To nie golf za 5 tysięcy, a kredycik może zaboleć ;).

 6. Tego juz nie wyklepią….. na żyletki to pójdzie….
  A dlaczego się nie wypłaci myślisz że samochód niewoadomo czyj ?

Wiadomości z info112