690 680 960

To kolejny podobny pożar w ostatnich dniach w regionie (zdjęcia)

Wczoraj rano w miejscowości Szczekarków Kolonia doszło do pożaru w kotłowni budynku mieszkalnego. Na szczęście w zdarzeniu nikt nie ucierpiał.

Do pożaru doszło wczoraj przed godziną 9 w jednym z budynków mieszkalnych w miejscowości Szczekarków Kolonia w powiecie opolskim. Strażacy na miejscu zastali dym wydobywający się z pomieszczenia kotłowni.

Wszyscy mieszkańcy ewakuowali się z budynku przed przybyciem straży. Działania przybyłych na miejsce zastępów polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz odłączeniu prądu w budynku. Ratownicy w aparatach ochrony dróg oddechowych podali jeden prąd wody na palące się wyposażenie kotłowni.

Po zakończeniu działań gaśniczych, strażacy sprawdzili obecność tlenku węgla. W działaniach udział brały zastępy straży z Komendy Powiatowej PSP w Opolu Lubelskim i jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej z Wilkowa oraz Wólki Polanowskiej.

(fot. PSP Opole Lubelskie)

7 komentarzy

 1. Wieśniaczka w gumofilcach na szpileczkach

  I znowu kilka jednostek dzielnych strażaków rozpychało sie łokciami, żeby dobrać się do gaszenia prawie harcerskiego ogniska.
  Tyle, że tym razem drabina nie zdążyła dojechać – pech !!!

  • No tak, przecież jeden taki pacześniak jak ty mógł ich wszystkich zastąpić… Sęk w tym, że odwagi wystarczyło ci zaledwie na napisanie głupawego komentarza.

 2. rury metalowe piec stalowy to co sie tam zapailo?

Kursy walut

 • USD 4.4827zł -0.63%
 • GBP 5.4185zł -0.57%
 • EUR 4.6835zł -0.1%
 • CHF 4.7555zł -0.36%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Badania bez skierowania. Okulistyczne Mikołajki w Poradni Okulistycznej Dziecięcej 1 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ w Lublinie
Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej
Zbiórka darów dla potrzebujących w Ukrainie
CITY TRAIL nad Zalewem Zemborzyckim po raz drugi