Niedziela, 19 maja 202419/05/2024
690 680 960
690 680 960

To była pracowita sobota dla lubelskich służb. Doszło do 141 kolizji i 3 wypadków

Z danych przekazanych przez Komendę Wojewódzką Policji w Lublinie wynika, że wczoraj doszło do 141 kolizji oraz 3 wypadków drogowych. W zdarzeniach ucierpiały 3 osoby.

22 komentarze

 1. To była pracowita sobota dla lubelskich służb – o co kaman, przecież to przeważnie za pracę się płaci.
  I służbom i służbistom…

 2. Trzeba było jechać max.20 km na godzinę. Przejechałam przez całe miasto i bezpiecznie dojechałam do domu. Pewnie kilka razy było ciężko ruszyć czy zatrzymać auto ale bez tragedii. Może miałam szczęście, że autobus nie wjechał mi w kufer.

  • Miałaś szczęście, bo nie zatrzymywałaś się przed przejściem – mogli cię nie zauważyć

 3. ,.,.,.,.,.,.,.,.,.fsb

  Nie jechałaś Dziewczyno przez duże gorki

 4. Droga jakiego koloru?

  Kochana redakcjo w świecie pierd….h ludzi należało by chyba użyć droga afroamerykańska a nie czarna. Wesołych świąt troszkę sarkazmu dla nie kumatych

 5. GRATULACJE dla kierowcy autobusu nr 4009 na linii 47 , który mistrzowsko przejechał przez oblodzoną nawierzchnię przy OBI i dowiózł pasażerów bezpiecznie aż do ul. Lwowskiej. Ogromny szacunek i doświadczenie, wyczyn godny MISTRZA!

 6. kierowca bombowca

  Dyrektor burdelu lubelskiego odpowiedzialny za stan nawierzchni winien być już zwolniony , ja rozumiem miesiąc temu , jak spadło 20 cm i więcej śniegu to nie dało się nic z tym zrobić , ale wczorajszy armagedon jest winą tylko i wyłącznie zaniedbania drogowców , przecież tego śniegu spadło miejscami 2-3 cm a gdzie silny wiatr zwiał go to były go śladowe ilości , więc niech nikt nie próbuje mi tłumaczyć , że gdyby odrobinę soli na głównych ulicach posypać przed tym opadem lodowiska by nie było. Żeby nie być gołosłownym od tygodnia wszelkie prognozy trąbiły o tych opadach i burzach śnieżnych.

Dodaj komentarz