Poniedziałek, 22 kwietnia 202422/04/2024
690 680 960
690 680 960

To była pracowita sobota dla lubelskich służb. Doszło do 141 kolizji i 3 wypadków

Z danych przekazanych przez Komendę Wojewódzką Policji w Lublinie wynika, że wczoraj doszło do 141 kolizji oraz 3 wypadków drogowych. W zdarzeniach ucierpiały 3 osoby.

Komenda Wojewódzka Policji w Lublinie przekazała dane dotyczące zdarzeń drogowych i interwencji za ostatnią dobę. Wynika z nich, że w regionie doszło do 141 kolizji i 3 wypadków. Ranne zostały 3 osoby.

W całym woj. lubelskim mundurowi przeprowadzili więcej niż zwykle interwencji, bo 758. Zatrzymali na drogach 17 nietrzeźwych kierujących. Na gorącym uczynku wpadły 22 osoby. Strażacy z kolei w centrum Lublina walczyli z pożarem kamienicy. Na miejscu interweniowało kilka zastępów straży pożarnej.

Duża część zdarzeń drogowych dotyczyła Lublina i okolic. W zdarzeniach drogowych uszkodzone zostały m.in. pojazdy komunikacji miejskiej, karetka pogotowia, czy też pług, który uderzył w trolejbus. Występowały znaczne utrudnienia z przejazdem na wielu ulicach miasta. Jedne były zablokowane po zdarzeniach drogowych, tam zaś gdzie znajdują się wzniesienia, przejazd blokowały pojazdy unieruchomione na śliskiej nawierzchni.

Obecnie warunki na ulicach Lublina znacznie się polepszyły. Główne ulice są czarne i przejezdne.

22 komentarze

 1. To była pracowita sobota dla lubelskich służb – o co kaman, przecież to przeważnie za pracę się płaci.
  I służbom i służbistom…

 2. Trzeba było jechać max.20 km na godzinę. Przejechałam przez całe miasto i bezpiecznie dojechałam do domu. Pewnie kilka razy było ciężko ruszyć czy zatrzymać auto ale bez tragedii. Może miałam szczęście, że autobus nie wjechał mi w kufer.

  • Miałaś szczęście, bo nie zatrzymywałaś się przed przejściem – mogli cię nie zauważyć

 3. ,.,.,.,.,.,.,.,.,.fsb

  Nie jechałaś Dziewczyno przez duże gorki

 4. Droga jakiego koloru?

  Kochana redakcjo w świecie pierd….h ludzi należało by chyba użyć droga afroamerykańska a nie czarna. Wesołych świąt troszkę sarkazmu dla nie kumatych

 5. GRATULACJE dla kierowcy autobusu nr 4009 na linii 47 , który mistrzowsko przejechał przez oblodzoną nawierzchnię przy OBI i dowiózł pasażerów bezpiecznie aż do ul. Lwowskiej. Ogromny szacunek i doświadczenie, wyczyn godny MISTRZA!

 6. kierowca bombowca

  Dyrektor burdelu lubelskiego odpowiedzialny za stan nawierzchni winien być już zwolniony , ja rozumiem miesiąc temu , jak spadło 20 cm i więcej śniegu to nie dało się nic z tym zrobić , ale wczorajszy armagedon jest winą tylko i wyłącznie zaniedbania drogowców , przecież tego śniegu spadło miejscami 2-3 cm a gdzie silny wiatr zwiał go to były go śladowe ilości , więc niech nikt nie próbuje mi tłumaczyć , że gdyby odrobinę soli na głównych ulicach posypać przed tym opadem lodowiska by nie było. Żeby nie być gołosłownym od tygodnia wszelkie prognozy trąbiły o tych opadach i burzach śnieżnych.

Dodaj komentarz

Z kraju