Środa, 24 kwietnia 202424/04/2024
690 680 960
690 680 960

Temu kierowcy bardzo się śpieszyło, postanowił pojechać chodnikiem (wideo)

Nasz Czytelnik zarejestrował dosyć groźną sytuację drogową w rejonie ulicy Mełgiewskiej. Jeden z kierowców nie zamierzał czekać na zmianę świateł i skrócił sobie drogę chodnikiem.

Do zdarzenia doszło dwa dni temu w rejonie ul. Mełgiewskiej. Kierowca pojazdu widocznego na nagraniu, postanowił ominąć stojące przed światłami auta i wjechał na chodnik, a następnie kontynuował nim jazdę.

Na szczęście w momencie tego „wyczynu” na chodniku nie było pieszych. Kierowca po przejechaniu kilkudziesięciu metrów, zjechał na skrzyżowanie.

(fot. wideo nadesłane Michał)

20 komentarzy

 1. …ujową masz kamerkę michał

 2. No niby zachował się nie odpowiedzialnie, ale co się dziwić że Lublin zakorkowany, jak znajdzie się kilku „miszczuf” kierownicy, jak autor nagrania. Zatrzyma się w uj daleko od poprzedzającego auta, by potem dotoczyć się z prędkością 1km/h i tak właśnie tworzą się korki bez przyczyny, przez brak płynności ruchu.

  • Yhym widac ,że się nie znasz, właśnie przez jazdę na zderzaku tworzą się korki poszukaj w necie wytłumaczenia z odcinka topgear , może zrozumiesz…

   • Za to Ty nie potrafisz czytać ze zrozumieniem. Ja nie napisałem nic o jechaniu na zderzaku. Tylko o braku płynności. Obejrzyj jeszcze raz zachowanie nagrywającego i sam sobie oceń. Ja nie muszę oglądać jakichś programów, przejechałem w swoim życiu już wystarczająco kilometrów, nie tylko po Polsce i nie tylko po Europie.

 3. Samochody osobowe w Lublinie

  Rowerzyści robią to notorycznie a POlicja nie reaguje!

  • Polski Związek Kołnierzy Wymiętych

   A u was biją murzynów!!!

   • Samochody osobowe w Lublinie

    Więcej wypadków na chodnikach powodują rowerzyści. Dodatkowo problemem jest że nie mają ubezpieczenia i trzeba im siadać na majątku a ameby zazwyczaj takowego nie posiadają!

 4. Może kierowca podobnie jak rowerzyści czuł się zagrożony w ruchu drogowym i postanowił pojechać bezpiecznym chodnikiem.

 5. Co drugi rowerzysta robi to samo i co z tego ??

 6. Widać ze co niektórzy są mocno upośledzeni umysłowo skoro nie widza różnicy miedzy rowerem jadacym chodnikiem ,a samochodem …ale co się dziwić coraz wiecej ludzi z wypranymi mózgami …jedni „nie będą szczepić bo się od tego umiera ” inni twierdza że wypadki powoduja pewne marki samochodów ….psychiatrzy mieli by co robić ale teraz się takiego upośledzonego trzeba spytać o zgodę na leczenie ….

 7. Cokolwiek wiedzący co znajduje się w PoRD

  antoni – wg Prawa o ruchu drogowym, w tym przypadku, NIE MA różnicy czy to rower czy samochód znalazł się na chodniku! (możliwość jazdy rowerem po chodniku jest w PoRD jasno opisana). I w ten właśnie sposób sam siebie zakwalifikowałeś do 'niektórych mocno upośledzonych umysłowo”.

 8. Skoro nie ma nic złego w jeździe rowerem po chodniku to samochodem też nie.

  • Polski Związek Kołnierzy Wymiętych

   No ok. Ale skoro nie ma nic złego w waleniu w pieszego na przejściu lub rowerzysty na DDR, to walenie w inny samochód jadący z pierwszeństwem przez skrzyżowanie też powinno być w porządku, ale tutaj już symetrii nie ma. Zauważyłeś? 🙂

 9. Yhym widac ,że się nie znasz, właśnie przez jazdę na zderzaku tworzą się korki poszukaj w necie wytłumaczenia z odcinka topgear , może zrozumiesz…

Z kraju