Poniedziałek, 15 kwietnia 202415/04/2024
690 680 960
690 680 960

Tego można było się spodziewać. Dworzec Metropolitalny nie zostanie ukończony w terminie

Nie ma szans, aby w terminie zakończyła się budowa Dworca Metropolitalnego w Lublinie. Budimex po raz kolejny prosi miasto o dodatkowy czas.

48 komentarzy

 1. Zygmunt z ulicy Zygmunta

  I dobrze. Oby ten bubel nie zaczął wogóle funkcjonować.

   • odezwał się urzędol który to przyklepał albo gość z budimexu! ten koszmarek ala singapur bedzie nas podatników kosztował prawie 400 mln zł! takie są nie’rządy peło a dług 2mld zł i rośnie ale co tam by bogate :/

    • faktycznie prawda

     Ładnie to wszystko wyliczyłeś.
     Tylko co dalej?
     Jeśli też uważasz, że pomimo poniesionych kosztów dworzec nie powinien nigdy funkcjonować, to nie pozostaje nic innego, jak nazwać cię jeszcze większym IDO*Ą 🙂

    • Każdy kto ma swoje zdanie to dla ćwierćinteligenta „IDIO*A!”
     Co poradzić. Takie społeczeństwo.

     • tylko, że...

      „Dylo” przecież każdy ma prawo do wyrażania własnego zdania.
      Nawet IDIO*A.
      A sam jak nazwiesz kogoś, kto pomimo wydanych już pieniędzy uważa, że ten obiekt nigdy nie powinien zacząć funkcjonować?
      Nie kończyć inwestycji i cieszyć się, że nic z tego nie będzie?
      Jest duża różnica między twierdzeniem, że inwestycja nie była potrzebna a życzeniem aby nigdy nie funkcjonowała pomimo już poniesionych kosztów.

    • kroniki_ubogacania

     Będzie „funkcjonować” na P0dobnej zasadzie jak aeroP0rt, tj. generować zarobki dla przyjaciół Królika. P0myśl choćby ile ktoś będzie mógł zarobić na K0nserwacji tych bizantyjskich filarów, kiedy zakwitną rdzą zaraz P0 gwarancji.

 2. kronikidewelorozwoju

  Nie ma P0śpiechu – poruta na rynku kurników ynwestycyjnych odsunęła dewelo-burackie plany zaakademiK0wania terenów po obecnym dworcu pks na święty-nigdy.

 3. Budimex to mistrzu zwłoki i beszczelstwa. Taki durak !!!! Nie przedłużać, brutalnie naliczać odsetki wobec badziewierzy !!!!

  • kroniki_ubogacania

   „Odsetki” już zostały przyklepane w formie kilkudziesięciu mln za „roboty dodatK0we” 😀

 4. I lekka ręką po raz kolejny miasto zrezygnuje z naliczania kar umownych

 5. No i złożą o waloryzację cen im dłużej tym dla nich lepiej roboty dodatkowe waloryzację standard przeanalizujcie czy innym firma tak wzrastają koszty i miasto tyle płaci za roboty dodatkowe i inne koszty. Taki to mamy ,, mądry ” nadzór w mieście a może o coś innego chodź?

  • ale o czym ty mowisz??? wiesz co sie dzieje z cenami i materialami na rynku??? xDDD przejdz sie do sklepu i dowiedz

 6. Jaki Budimex się pytam ? Przecież oni mają tylko nadzór a resztę robią podwykonawcy… I to oni w razie czego dostaną po tyłku a Budimex dalej się będzie miała dobrze.

 7. Oby ta budowa nie trwała tyle co budowa teatru /obecnie Centrum Kultury/ a tak na marginesie umów i terminów trzeba dotrzymywać a jak firma nie jest w stanie podołać / za dużo łapie zleceń i nie jest w stanie się wywiązać/ niech ponosi konsekwencje finansowe bo inwestora nie powinno to interesować.

 8. Brakuje pracowników co teraz sa pod osłoną prezydenta i za darmo robić u nas nie robią ale somsiad zadowolony

 9. nie ma jak było za Pruszkowskiego nic się nie robiło dla miasta tylko rozliczało swoje rachunki nawet za pastę do zębów

 10. Przynajmniej prawie jest ukończony, nie to co pisowski CPK.

Dodaj komentarz

Z kraju