Wtorek, 23 kwietnia 202423/04/2024
690 680 960
690 680 960

Tego można było się spodziewać. Dworzec Metropolitalny nie zostanie ukończony w terminie

Nie ma szans, aby w terminie zakończyła się budowa Dworca Metropolitalnego w Lublinie. Budimex po raz kolejny prosi miasto o dodatkowy czas.

48 komentarzy

 1. Wygrali przetarg na realizację w określonym terminie, a teraz co? Może inna firma by zrealizowała w terminie, a przez wydłużony termin to może i taniej.

  • Żabkowy kustosz

   Lepiej niech się czas wydłuży i zrobią to porządnie niż ma później coś komuś spaść na głowę.

   • Jakie porządnie? Spartaczony projekt – m.in. nie przewidzieli miejsca pod napęd ruchomych schodów i miesiącami szukali firmy która to naprawi. Również okazało się, że są jakieś zbiorniki pod ziemią z czym też nie mogli się uporać.

 2. Perfection needs time…..

 3. Kiedy ktoś wywiezienie tego łysego dewelopera z Lublina na taczce.

 4. Obiektywnie trzeba spojrzeć na całą sytuację. Budimex w Lublinie ma parasole ochronne. Miasto nigdy nie nalicza tej firmie kar wręcz przeciwnie dodaje kasę jak w przypadku parku ludowego. Inni wykonawcy przeliczyli że trzeba wymienić grunt pod chodnikami i byli drożsi o 8 mln. Firma wyżej wymieniona tego nie przeliczyła i poprosiła miasto o kasę dodatkową. Co robi miasto w sekundkę się zgadza. To jak konkurować na rynku skoro z góry obniżamy cenę przetargu a potem jest zgoda na 8 mln złotych. Przemyślcie

 5. Cichobiorek cichodajek

  Budimex’sie – nie zatrudniajcie pracowników płatnych godzinowo, płaćcie im od wykonanej pracy, wtedy wiedzieliby, że jak nie zmieszczą się z robotą w terminie to będą zapier…lać, za darmo i prace byłyby wykonane terminowo.

 6. Był teatr w budowie, teraz będzie dworzec w budowie.
  Tradycja zobowiązuje.

  • Jeśli chodzi o „w budowie”, to mieliśmy jeszcze linię szybkiego tramwaju, wraz z dyrekcją.
   (Dyrekcja istniała w rzeczywistości, choć sam tramwaj był „w budowie”).

 7. Jako mieszkańcy domagamy się zakończenia budowy w terminie,w przeciwnym razie wytkniemy wam wszystkie fuszerki i niedociągnięcia a jest ich ch.j.Przykładem jest ulica 1maja.Na dzień dzisiejszy 23 punkty którym należy się dokładniej przyjrzeć.Układanie drogiego granitu to nie to samo co kostki brukowej,stan obecny nie do przyjęcia.

Dodaj komentarz

Z kraju