Tchórzew: Honda zderzyła się z łosiem. Jedna osoba trafiła do szpitala

Wczoraj po południu na drodze krajowej nr 19 doszło do zderzenia auta osobowego z łosiem. Jedna osoba trafiła do szpitala.

Do zdarzenia doszło w środę około godziny 18 na drodze krajowej nr 19 na wysokości miejscowości Tchórzew. Auto osobowe marki Honda, którym podróżowało dwóch obywateli Białorusi, zderzyło się z łosiem.

Na miejscu interweniowały służby ratunkowe. Pasażer pojazdu z obrażeniami twarzy został przetransportowany do szpitala. Zwierzę nie przeżyło konfrontacji z pojazdem. Przez kilkadziesiąt minut ruch w rejonie zdarzenia odbywał się z utrudnieniami.

Zdjęcia dzięki uprzejmości Pomocy Drogowej Freehol.

41
42

2017-02-02 19:08:12
(fot. Pomoc Drogowa Freehol)

Zobacz również

13 komentarzy

 1. To kto zderzył się z tym losiem? Honda czy Vw???

 2. To Honda czy Volkswagen ??

 3. ooooo Volkswagen ma nowe logo…. Brawo za rzetelnosć!

 4. Jeden pasożyt zlikwidowany , szkoda zdrowia podróżujących i auta . Może w końcu ktoś pomyśli nad bezpieczną dla ludzi liczebnością łosi..

  • Proponuję uszanować przepisy oraz znaki drogowe. Pasożytami nie są zwierzęta,ale „dupki”, którzy nie respektują znaków drogowych.

   • To, że są znaki to znaczy, że co należy pchać auto? Chyba Pani nigdy nic pod koła nie wyskoczyło, ewentualnie piesek 100m przed autem…

 5. Od kiedy łosie są pasożytami?

 6. I nie tylko łosi saren itd taka pani sarna swego czsu rozwaliła mi cały przód w aucie chciałam odszkodowanie od wójta bo droga gminna wójt do starosty.starosta do koła łowieckiego.koło do nadleśnictwa i w końcu musiałam sama remontować z własnej kieszeni ale jak bym ją zabiła to własciciel by sie szybko znalazł

 7. Łoś to siedział za kierownicą

 8. Łoś w naszym kraju nie ma praktycznie naturalnych wrogów.. wilki niby ostatnio wędrują po kraju , ale łosi niestety się nie czepiają :/ liczebność jest stanowczo za duża , powodują wiele wypadków . Nie wiem czy wiecie że łoś potrafi nastawiać się rogami w stronę samochodu zamiast uciekać i przez to nie jedna osoba doznała poważnych obrażeń ciała. No i bardzo duże straty w rolnictwie , za które nikt nie odpowiada bo przecież nie można kontrolować liczebności więc myśliwi niczego nie mogą zrobić . A państwo nie jest zbyt skłonne do wypłacania stosunkowych do strat poniesionych odszkodowań

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.8359zł 1.04%
  • GBP 4.9195zł 0.89%
  • EUR 4.5055zł 0.57%
  • CHF 4.1902zł 0.82%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Fura z kapelą na pokładzie znów wyruszy w drogę. Odwiedzi kilkanaście miejscowości
  Rusza nabór do drużyny Tytanów Lublin
  Festyn Osiedlowy XIX Dzień Węglina
  Teatralny Weekend w Lublinie (PROGRAM)
  Pole obsadzone ziemniakami czeka. W skansenie odbędą się wykopki