Poniedziałek, 27 maja 202427/05/2024
690 680 960
690 680 960

Ta noc może być trudna dla kierowców. Warto uważać, aby cało dotrzeć do celu

W nocy do jazdy na drogach naszego regionu mogą się pogorszyć. Szczególnie należy uważać na śliskość nawierzchni. Sytuacja taka potrwa do rana.

Po tym, jak w dzień nastąpił wzrost temperatury a wieczorem znów zaczęła ona spadać, na drogach zaczęło robić się ślisko. Do tego doszły lokalnie niewielkie opady śniegu co sprawiło, iż warunki do jazdy uległy pogorszeniu. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenia dla naszego regionu.

W części województwa na meteorolodzy prognozują zamarzanie mokrej nawierzchni dróg i chodników po opadach deszczu, deszczu ze śniegiem i mokrego śniegu. To spowoduje ich oblodzenie. Sytuacja taka może wystąpić w powiatach: bialskim, łukowskim, radzyńskim, parczewskim i włodawskim.

Z kolei na terenie powiatów: lubelskiego, świdnickiego, krasnostawskiego, zamojskiego, chełmskiego, hrubieszowskiego, tomaszowskiego, opolskiego, kraśnickiego, janowskiego i biłgorajskiego mogą pojawić się opady marznącego deszczu lub mżawki powodujące gołoledź. Tu synoptycy wskazują, iż będą one słabe, miejscami umiarkowane. Więc zjawisko może występować lokalnie.

4 komentarze

 1. PIS -Pieniądze i Stołki

  zapraszamy na protest do warszawy na zlot milionerów PIS u , jak bym tyle zarabiał w TVP też bym protestował oderwany od koryta , proponuję CELA plus dla PISu , ślisko oj ślisko w drogę obrońcy przestępców , sama młodzież ha ha na dziesiejszym proteście ha ha jak na miesięcznicy

  • Myślałem że się już przyzwyczaiłeś do braku dodatku emerytalnego dla UBeków. Ty ciągle jeszcze skowyczesz.

  • Radio Ma... wieprzową twarz

   Uprajmie cie informywam, kołtunie „PIS -Pieniądze i Stołki”, że w podróż na marsz miałam sie udać, nawet tu pytałam ile dniówkę zapłacą, ale nie odpowiedzieli, a ja o suchej wieprzowej twarzy nie będę pyskować na mrozie.
   Jednem słowem, żem nie była.

   • I mój żartobliwy, humorystyczny komentarz usunięto, mimo że tak samo dotyczył tematu jak te powyżej. Albo wolność słowa dla wszystkich, albo dla nikogo, a nie po uważaniu.

Dodaj komentarz