Środa, 22 maja 202422/05/2024
690 680 960
690 680 960

Szykuje się spora wyprzedaż. Na nabywców czeka towar prosto z wojskowych magazynów

W sobotę 20 kwietnia br. lubelski sklep Agencji Mienia Wojskowego rusza z jednodniową, wiosenną wyprzedażą. Na nabywców czeka towar prosto z wojskowych magazynów. Na miejscu znajdziemy specjalne zestawy z odzieżą i sprzętem, przy zakupie których można zaoszczędzić nawet 50 zł. W ofercie nie zabraknie też wojskowych klasyków: skrzyń po amunicji, łopat saperskich, mundurów, a także swetrów oficerskich wojsk lotniczych i lądowych. Tego dnia w punkcie przy ul. Łęczyńskiej zakupy zrobimy od 10.00 do 15.00. Zyski ze sprzedaży powojskowego sprzętu i ubrań AMW przekaże na Fundusz Wsparcia Sił Zbrojnych.

Dobra wiadomość dla wszystkich planujących wiosenne porządki. W stacjonarnym punkcie sprzedaży Agencji Mienia Wojskowego w Lublinie aż o 33% taniej kupimy drewniane skrzynie, które można wykorzystać jako donice na kwiaty. Zależnie od rozmiaru kosztują od 20 do 30 zł. Podczas prac w ogródku świetnie sprawdzi się też zestaw składający się z łopaty saperskiej i rękawic roboczych w cenie 60 zł. A kiedy przyjdzie czas na koszenie trawy, paliwo do kosiarki zabezpieczymy w kanistrze o pojemności 20L dostępnym za 20 zł.

W ofercie znajdziemy też dwa inne zestawy z powojskowym wyposażaniem, których zakup pozwoli nam zaoszczędzić nawet do 26%. W pierwszym z nich, wycenionym na 50 zł, znalazły się: menażka, manierkę oraz niezbędnik stalowy. Za najtańszy z zestawów złożony z kompletu szczotek do pielęgnacji obuwia, torby na wyposażenie, szelek do oporządzenia, a także latarki kieszonkowej sygnalizacyjnej zapłacimy zaledwie 30 zł.

Aż o 50 zł mniej zapłacimy za zestaw elektrotechniczny złożony z m.in. lutownicy, imadła, lampy lutowniczej, przebijaka oraz śrubokrętów. W lubelskim sklepie AMW zaopatrzymy się również w odzież z demobilu. Na nabywców czekają: swetry oficerskie wojsk lotniczych i lądowych, za który trzeba zapłacić 80 zł, mundury polowe wz. 93 oraz mundur pracownika ochrony w cenie 120 zł, a także mundur polowy letni w cenie 180 zł. Podczas zakupów warto zwrócić uwagę na talerze ze stali nierdzewnej z Marynarki Wojennej, które świetnie sprawdzą się podczas sezonu grillowego.

Podczas promocji 20 kwietnia sklep przy ul. Łęczyńskiej 1 będzie czynny w godz. 10.00 -15.00. Regularne godziny otwarcia punktu to: wtorek i czwartek między 12.00 a 16.00. Pełna oferta sklepu stacjonarnego AMW w Lublinie wraz z cennikiem jest dostępna na stronie www.amw.com.pl w zakładce „Uzbrojenie i sprzęt wojskowy/Sprzęt wojskowy i wyposażenie/ Sprzedaż bezprzetargowa”.

Powojskowy asortyment można kupić na stronie sklepu internetowego AMW sklep.amw.com.pl. Środki ze sprzedaży internetowej, podobnie jak pozostałe zyski z zagospodarowania powojskowego sprzętu, Agencja przekazuje na Fundusz Wsparcia Sił Zbrojnych, z którego kupowane jest nowoczesne uzbrojenie dla polskiej armii.

18 komentarzy

Dodaj komentarz