Sobota, 13 kwietnia 202413/04/2024
690 680 960
690 680 960

Szyby zaklejone czarną folią, w środku nielegalny salon gier. Dwie osoby zatrzymane (zdjęcia)

Policjanci z Zamościa wspólnie z funkcjonariuszami służby celno-skarbowej zlikwidowali nielegalnie działający salon gier. W trakcie prowadzonych czynności mundurowi zatrzymali dwóch mężczyzn, w tym 22-latka zajmującego się obsługą lokalu.

Kilka dni temu zamojscy policjanci wspólnie z funkcjonariuszami służby celno-skarbowej weszli do lokalu, gdzie nielegalnie działał salon gier. W czasie wejścia policjantów automaty były użytkowane, a w środku znajdowały się osoby.

Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że lokal obsługiwał i wpuszczał „klientów” 22-letni mężczyzna, mieszkaniec Zamościa. Po przeszukaniu policjanci znaleźli też sprzęt umożliwiający podłączenie automatów do Internetu i dokumentację.

Co więcej, w lokalu przebywał mężczyzna, u którego policjanci znaleźli woreczek strunowy z zawartością białego proszku. Substancję zabezpieczono i poddano badaniu narkotesterem. Okazało się, że jest to mefedron. Właściciel narkotyku, 29-latek z gminy Krynice, a także 22-latek zajmujący się obsługą automatów, zostali zatrzymani. Obaj mężczyźni trafili do policyjnego aresztu.

29-latek usłyszał już zarzut naruszenia przepisów ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Odpowie za posiadanie substancji psychotropowej.

Zarekwirowane urządzenia trafiły do depozytu służby celno-skarbowej. Funkcjonariusze zamojskiej Delegatury Lubelskiego Urzędu Celno-Skarbowego w Białej Podlaskiej będą teraz prowadzić dalsze postępowanie w tej sprawie. Wykonają również dalsze czynności z zatrzymanym w sprawie 22-latkiem. Mężczyzna może odpowiadać za organizowanie gier hazardowych poza kasynem.

Szyby zaklejone czarną folią, w środku nielegalny salon gier. Dwie osoby zatrzymane (zdjęcia)

Szyby zaklejone czarną folią, w środku nielegalny salon gier. Dwie osoby zatrzymane (zdjęcia)

(fot. Policja Zamość)

8 komentarzy

 1. pozostaje gra w butelkę z towarzyszkami

 2. ”…w lokalu przebywał mężczyzna, u którego policjanci znaleźli woreczek strunowy z zawartością białego proszku”.
  Stawiam ryspoPiS w ciemno : dresy, szybkie buty sportowe, bluza z kapturem i czapka z kaczym dziobem.

 3. duzo takich lokali stoi tez na terenie lublina pozdrawiam

 4. Duduś (nie mylić z panem prezydentem)

  Tak to widzie jest, jak jest się zbyt pazernym na kasę i nie chce się niż dzielić z Państwem w postaci haraczu dla zmyły nazywanym, podatkiem.

 5. Czyli co ? W domu nie mogę sobie zakleić czarną folią okien? Jeśli narkotyki są zabronione to kiedy alkohol będzie zakazany???

  • Alkohol powstaje w procesie fermentacji/destylacji produktów pochodzenia rolniczego, a proszki nie.

 6. Abramowicka naprzeciwko szpitala

Z kraju