Wtorek, 16 kwietnia 202416/04/2024
690 680 960
690 680 960

Szedł chodnikiem, nagle upadł. Reanimacja nie przyniosła skutku

Trwa ustalanie tożsamości mężczyzny, który dziś przed południem zmarł na jednej z lubelskich ulic. Nie posiadał przy sobie żadnych dokumentów.

Do zdarzenia doszło w piątek około godziny 10:30 na ul. Abramowickiej w Lublinie. Idący chodnikiem starszy mężczyzna nagle upadł. Widząc, iż pieszy się nie podnosi, na pomoc ruszyła kobieta, będąca świadkiem całej sytuacji.

Z uwagi, iż pieszy był nieprzytomny, o wszystkim zaalarmowane zostały służby ratunkowe. Po chwili na miejscu byli już ratownicy medyczni. Rozpoczęła się resuscytacja krążeniowo-oddechowa jednak nie przyniosła ona skutku.

Jak nam wyjaśnia kom. Anna Kamola z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie, obecnie trwa ustalanie tożsamości mężczyzny. Wiadomo już, że był on w wieku ok. 75 lat. Nie posiadał jednak przy sobie żadnych dokumentów.

9 komentarzy

 1. nie znacie dnia ani godziny.

  • A ty znasz?

  • Dlatego należy odmawiać Różaniec aby uratować życie wieczne..!!

   • Dobrodziej frasobliwy

    Różaniec powiadasz klepać… innowiercy zmechanizowali ichni różaniec… idzie sobie taki i kręci czymś w rodzaju młynka, a każdy obrót, to „odmówienie” modlitwy umieszczonej na owym młynku.
    Może obecnie obracanie takiego urządzenia zelektryfikowali…

 2. syn mojego kolegi tak odszedł a miał lat niewiele ponad 30. Bywa. Nie znasz dnia ani godziny

 3. Piękna śmierć: raz, dwa i po „zabiegu”, bez uporczywego leczenia i trzymania przy życiu mimo woli pacjenta.
  Też bym tak chciał.

  • To idź na tory.

   • Dobrodziej frasobliwy

    Obecne temperatury nie sprzyjają leżeniu na torach i czekanie na pociąg. Można się przeziębić, a kwas usmarkanym przed świętym Piotrem się pojawiać.

 4. Dziękuję pani która wezwała pomoc panu który zasłabł na ul.Abramowickiej okazało się że to mój brat jeszcze raz dziękuję

Dodaj komentarz

Z kraju