690 680 960

Szczeniak wyrzucony z jadącego auta, potrąciły go trzy kolejne pojazdy. Jest nagroda za pomoc w ustaleniu sprawcy

W ubiegłym tygodniu, w okolicach Łukowa, z jadącego samochodu został wyrzucony szczeniak. Po zwierzęciu przejechały jeszcze trzy samochody. Psa nie udało się uratować, trwa poszukiwanie świadków.

Podwarszawska Fundacja dla Szczeniąt Judyta wyznaczyła nagrodę za pomoc w ustaleniu sprawcy wyrzucenia szczeniaka z jadącego auta. Zdarzenie miało miejsce w ubiegłym tygodniu w okolicach Łukowa. Chwilę później po psie przejechały trzy inne samochody.

Szczeniakiem zaopiekowała się jedna z mieszkanek, następnie trafił on pod opiekę lekarzy weterynarii jednej z warszawskich klinik, którzy starali się uratować jego życie. Nie przyniosło to jednak skutku. Jak informują członkowie fundacji, przyczyniła się do tego niewydolność oddechowo krążeniowa, spowodowana licznym i obrażeniami.

Pies miał złamanych pięć żeber, w tym jedno w dwóch miejscach, którego odłam sperforował opłucną ścienną i opłucną płucną a płuco przebił w dwóch miejscach. Było również krwawienie do jamy miednicznej spowodowane licznymi złamaniami miednicy. Fundacja złożyła już zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa, teraz stara się znaleźć osoby, które widziały całe zdarzenie. Wstępnie ustalono, że pies został wyrzucony z czarnego pojazdu marki Volkswagen Golf.

(fot. Fundacja dla Szczeniąt Judyta)

29 komentarzy

 1. Pochować psa na Wawelu

 2. Narobiło się fundacji,dobry pomysł na biznes.Kasę daj,to daj,tamto daj.Tylko czekają na gotowe.Niech ruszą *** w teren i szukają gulfa

 3. Co się właściwie dziwić, ludzie dokonują aborcji, zabijają małe dzieci … Więc cóż dla niego pies czy kot?? Żal mi takich ludzi

 4. Jak osoba, która ‚przez 32 lata nie skrzywdziła’ nikogo może używać stwierdzenia ‚ludzkie robactwo’?
  A tak przy okazji przypomniało mi się. U mnie na wsi mieliśmy kiedyś ślicznego kotka. Ten kotek kiedyś wyjadł sójce z gniazda wszystkie pisklęta, choć żarcia miał pod dostatkiem. Ptaszek chyba z tydzień płakał przy gnieździe. Kolejny ‚bezbronny kot’ zadusił dla zabawy dwanaście kurcząt. Nie popieram okrutnego traktowania zwierząt, ale nie można pisać, że zwierzęta są ogólnie kochane i bezbronne, a ludzie z gruntu źli.

  • Taka osoba jest skrajnie zepsuta. Co gorsza sama siebie uważa za wspaniałą gardząc innymi.

 5. zeby ci morde wykrzywilo ty chamie z golfa za to co zrobiles lub zrobilas . Pamietaj zło wraca. jak bym to widział . uwiez mi zrobil bym ci to samo.

 6. Niestety takie podejście ludzi ze wsi…pies to pies znudził się wyrzucić zabić itp wpojone od dzieciństwa i nie przeskoczysz…zdążają się wyjątki nie powiem…ale rzadko…ale do „kuścioła pójść ” to już łobowiązek bo sąsiad musi widzieć jaki ty religijny bogo bójny i w ogóle.. ..wyborcy partii rządzącej…masakra wstyd na świecie za to… OBŁUDA i zakłamanie….

 7. co to zwierzę co zrobiło i dlaczego stworzyłeś potwora.który go wyrzucił?
  święta do tego natchnęły to g..wno czy co?ze tak postąpiło z pieskiem?

Kursy walut

 • USD 4.5111zł 0.02%
 • GBP 5.4497zł -0.08%
 • EUR 4.6884zł -0.23%
 • CHF 4.7729zł -0.17%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej
Zbiórka darów dla potrzebujących w Ukrainie
CITY TRAIL nad Zalewem Zemborzyckim po raz drugi
FILM „SUPERHEROES”. Wolontariuszom oraz osobom zaangażowanym w pomoc Ukrainie…