Poniedziałek, 24 czerwca 202424/06/2024
690 680 960
690 680 960

Szarpał się z pracownicą sklepu, na koniec ukradł słodycze. Odpowie za kradzież zuchwałą

Przed sądem stanie 22-latek i odpowie za kradzież szczególnie zuchwałą. Mężczyzna kradnąc słodycze ze sklepu wyrwał się pracownicy odpychając ją. Grozi mu kara do 8 lat pozbawienia wolności.

W minioną środę do włodawskiej komendy przyszła pracownica jednego ze sklepów spożywczych. Kobieta zgłosiła kradzież słodyczy. Policjanci ustalili, że młody mężczyzna bezpośrednio po dokonanej kradzieży został ujęty, lecz zaczął się szarpać. Udało mu się wyrwać i odepchnąć pracownicę, dzięki czemu zbiegł ze sklepu. Wartość strat wynosiła kilkadziesiąt złotych.

– Komunikat wraz z opisem wyglądu sprawcy został przekazany policyjnym patrolom. Już kilka godzin później wskazany młody mężczyzna został zauważony i zatrzymany przez policyjnych kryminalnych w jednym z domów we Włodawie. 22-latek trafił do policyjnego aresztu. Na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego usłyszał zarzut kradzieży zuchwałej, do której się przyznał. Tłumaczył swoje zachowanie brakiem pieniędzy – relacjonuje aspirant sztabowy Kinga Zamojska-Prystupa z włodawskiej Policji.

Zatrzymanemu mężczyźnie grozi kara do 8 lat pozbawienia wolności. Wobec 22-latka zastosowano środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego.

12 komentarzy

  1. Pracownica dzielnie walczyła o cukierki niemyśląc o swoim zdrowiu. Brawo brawo

Dodaj komentarz