690 680 960

Szarpał i bił żonę, groził jej pozbawieniem życia. Mężczyzna trzy miesiące spędzi w areszcie

Radzyńscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który podczas domowej awantury bił i szarpał żonę, a następnie groził jej pozbawieniem życia. 55-latek na trzy miesiące trafił do tymczasowego aresztu.

W minioną niedzielę radzyńscy policjanci otrzymali zgłoszenie o domowej awanturze. Zgłaszająca relacjonowała, że jej mąż jest pod wpływem alkoholu i jest wobec niej agresywny.

Skierowani na miejsce interwencji policjanci potwierdzili zgłoszenie kobiety. Mundurowi ustalili, że mężczyzna będąc w stanie nietrzeźwości wszczął awanturę domową, w trakcie której zaczął szarpać oraz bić kobietę, a także groził jej pozbawieniem życia. Jego agresja skierowana była również do dzieci. Co więcej, 55-latek stosował również przemoc psychiczną poprzez poniżanie i wyzywanie swoich najbliższych.

Policjanci zatrzymali go i przewieźli do policyjnego aresztu. Badanie alkomatem wykazało w jego organizmie niemal 2 promile alkoholu. Zebrany w sprawie materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie mężczyźnie zarzutów. We wtorek radzyński sąd przychylił się do wniosku policji i prokuratora stosując wobec 55-latka środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy.

Za popełnione czyny, zgodnie z obowiązującymi przepisami grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

(fot. Policja)

11 komentarzy

 1. Cichobiorek cichodajek

  Ja rozumiem Wysoki Sąd (to też człowiek)… pomyślał: zabije, nie zabije, ale jak zabije to po jaki „cha”, ja ją mam mieć na sumieniu…
  I na ten wszelki wypadek chłopa „zabezpieczył”, pewnie teraz łudzi się nadzieją, że wystraszony tym chłop, po „odbezpieczeniu” go wróci na kwadrat i… będą żyć długo i szczęśliwie”

 2. Współczuję rodzinie na pocieszenie mogę napisać ,iż statystycznie alkoholik zapija się w wieku około 55 roku życia .

 3. Mniej prawdziwy, ale Polak (!)

  Kiedyś mawiało się: Baba z wozu, koniom lżej”, a trawestując to mozna rzec: „Bankomat z domu, żonie lżej”.
  A dzieci i tak biorą 500+.

 4. Jeżeli nie potrafi sama zadbać o swoje bezpieczeństwo, to niech nie liczy, że ktoś zrobi to za nią.

 5. Facet który bije kobiete to nie facet….to PI#DA

 6. To taki prezent od baby , na dzień chłopa.

 7. Apostazy Pierdółko Pierwszy (i ostatni)

  Jakby na to nie patrzeć, jest to doskonały sposób na pozbycie się z domu męża, ojca, lub kochanka (niepotrzebne skreślić), a i na rozbicie rodziny (przy okazji). też.

  W Szkocji to przynajmniej obu stronom żądnym takiej „pomocy”, mieszkania zastępcze przydzielają już w niecałe 24 godziny od „zabezpieczenia” niedoszłego zabójcy, gwałciciela, czy chociażby molestanta.

  Wiem, bo żona mojego pasierba po niewielkiej kłótni zapragnęła pomocy policji Jej Królewskiej Mości.
  W kilka minut później pasierba wyprowadzono w kajdankach na rękach i nogach, po godzinie Wysoki Sąd w imieniu Jej Królewskiej Mości orzekł 2 letnią separację zwaśnionych, „poszkodowaną” wraz z trojgiem dzieci natychmiast przeniesiono do mieszkania w odległym o 60 km mieście, a „bandytę” po „odbezpieczeniu” do innego mieszkania choć w tym samym mieście. Mieszkanie (stancję) gdzie dotychczas mieszkali oddano do dyspozycji jeo właścicielowi.

 8. Na patusów i alkoholików jest tylko jeden sposób …dac im do oporu tej wódy niech się zachleją .Myłśłę że byłby to najtańszy i najskuteczniejszy sposób „leczenia „

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Dni Janowa Lubelskiego. Gwiazdą wieczoru będzie Zenek Martyniuk
Największy w Polsce Festiwal Sztuki Iluzji
Rajd rowerowy Tour de Lubelskie w Janowie Lubelskim
Mieszkańcom – w podzięce za solidarność czyli festyn na rozpoczęcie wakacji
Lato Wita Nas czyli festyn rodzinny w Trzeszczanach