Środa, 24 kwietnia 202424/04/2024
690 680 960
690 680 960

Sygnalizacja świetlna nie działała, nie ustąpił pierwszeństwa. BMW zderzyło się z hyundaiem (zdjęcia)

Dwa samochody osobowe zderzyły się na skrzyżowaniu koło Bazaru. Jeden z pojazdów uderzył jeszcze w słup. Trzy osoby wymagały interwencji medycznej.

Do wypadku doszło w sobotę po godzinie 23.00 na al. Tysiąclecia w Lublinie. Na skrzyżowaniu z ul. Lubartowską zderzyły się dwa samochody osobowe: BMW i hyundai. Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego, policja oraz straż pożarna.

Ze wstępnych ustaleń wynika, iż kierujący hyundaiem mężczyzna wyjeżdżał z ul. Lubartowskiej od strony ratusza. Nie ustąpił jednak pierwszeństwa przejazdu kierowcy BMW, który poruszał się al. Tysiąclecia w kierunku Felina. W wyniku tego doprowadził do zderzenia obu pojazdów.

Wytrącone z toru jazdy BMW wjechało jeszcze na przejście dla pieszych, gdzie staranowało słup sygnalizacji świetlnej. Pojazdami podróżowało łącznie sześć osób. Trzy z nich wymagały interwencji medycznej. Teraz policjanci prowadzą czynności mające na celu ustalenie szczegółowych okoliczności zdarzenia.

18 komentarzy

  1. Taxi na aplikację – adrenalinka w cenie !!!

  2. Dla mnie to właśnie kierowcy Hyundaia to najgorsi kierowcy na drogach. Wymuszenia pierwszeństwa są u nich na porządku dziennym. Cóż słaba marka słabi kierowcy.

  3. musi z bolta miec zysk jakis krawat, pan wazny, skoro po tylu dzwonach nikt sie jeszcze za to nie wzial. na bank. brak kwitow, dragi, tony pogietej blachy, ranni ludzie. i co. i nic. luzik

  4. A w piątek ok. 15-tej jakiś mądry skręcił w prawo z Tysiąclecia w Lubartowską.

  5. Wystarczy wyłaczyć sygnalizację i następuje szybka weryfikacja tych u których mózg wyłacza się razem z nią

Dodaj komentarz

Z kraju