Środa, 24 kwietnia 202424/04/2024
690 680 960
690 680 960

Sygnalizacja świetlna nie działała, nie spojrzał na znaki. Nocne zderzenie mitsubishi z peugeotem (zdjęcia)

Dwa auta zderzyły się minionej nocy na skrzyżowaniu w Lublinie. Podróżujące pojazdami osoby na szczęście nie doznały obrażeń ciała.

Do zdarzenia doszło w nocy z soboty na niedzielę na Al. Racławickich w Lublinie. Około godziny 00.15 na skrzyżowaniu z ul. Poniatowskiego i Sowińskiego zderzyły się dwa samochody osobowe: mitsubishi i peugeot. Na miejscu interweniowały zespoły ratownictwa medycznego, straż pożarna oraz policja.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierujący mitsubishi mężczyzna wyjeżdżał z ul. Poniatowskiego. Z uwagi, iż sygnalizacja świetlna już nie działała, nie zastosował się do znaków i wymusił pierwszeństwo przejazdu na kierowcy peugeota, który poruszał się Al. Racławickimi w kierunku centrum. W wyniku tego doprowadził do zderzenia obu pojazdów.

Podróżujące autami osoby nie doznały obrażeń ciała. Policjanci zakwalifikowali zdarzenie jako kolizję. Nie było większych utrudnień w ruchu.

18 komentarzy

  1. bolt nie jedzie szybko tylko nisko leci. zawsze. instruktor mnie uczyl, nie patrz na nic mlody, widzisz bolta hamuj. zawsze.

  2. Bezpieczne przejazdy na aplikację. 😀

  3. Boldy to takie szczury

Dodaj komentarz

Z kraju