Sobota, 25 maja 202425/05/2024
690 680 960
690 680 960

50 komentarzy

  1. pamietajacy swobody

    Chodzi o kasę, ale przede wszystkim chodzi o państwowy terror. Ludzie muszą zaplacic za to, że wykonuja połowę pracy firm recyklingowych i poslusznie sie na to godza, bo co mogą zrobi. Na tym polega totalitaryzm, czyli coś co szybko nadchodzi z UE. Poziom praw obywatelskich jest znacznie mniejszy niz nie napiszę kiedy (dawno), bo uznaliby to za „mowę nienawisci”, czyli całkowity knebel dla obywateli.

  2. Ludzie, co wy za przeproszeniem pierdzielicie? Firma wywozowa, przynajmniej u mnie, wywiesiła grafik, kiedy jaki typ śmieci będzie odbierany. Taki obowiązek powinna mieć każda firma zajmująca sie wywozem odpadów. I tak mamy podział na karton, metale, szkło, odpadki żywności, plastik itd. dla tego własnie zostały ustawione dodatkowe śmietniki. Proszę mi nagrać film gdzie firma wywozowa, mimo grafiku, na przykład zamiast metali danego dnia zabiera plastik, wtedy można mieć dopiero jakieś roszczenia. A jak na razie to roszczenia możecie mieć jedynie do samych siebie, że macie burdel i nie potraficie segregować odpadów. Jeśli się komus nie chce tego robić, to niech wrzuca jak leci do altany śmietnikowej, tam nie ma segregacji, a nie zapełniać kosze z segregacją wszystkim co się da.
    Trochę rozumu zamiast śmietnik w głowie by się przydało, bo skoro już tyle za to płacicie, to szanujcie przynajmniej te swoje wydane pieniądze…