690 680 960

Sygnał od Czytelnika. Pod prąd, pomimo zakazów skrętu i wjazdu (wideo)

Jak pisze nasz Czytelnik, który codziennie przemieszcza się ulicami Lublina, nie ma dnia bez groźnej sytuacji na ulicach miasta. Tym razem zarejestrował kierująca jadącą pod prąd w kierunku al. Witosa.

Całe zdarzenie miało miejsce wczoraj na ul. Hutniczej. Jak relacjonuje nam Czytelnik, kierująca pojazdem widocznym na filmie, jadąc ul. Hutniczą od strony ul. Gospodarczej, postanowiła skręcić w lewo, w kierunku al. Witosa.

Pomimo znaków, zakazu skrętu i zakazu wjazdu, kobieta kontynuowała swoją jazdę. Po chwili jednak musiała przerwać podróż pod prąd, bo zauważyła, że z naprzeciwka jedzie pojazd nauki jazdy. W porę ocknęła się i zawróciła.

Niestety takie przypadki to codzienność, pisze nasz Czytelnik. Dzisiaj rano na ul. Godebskiego trafił na kolejną kierującą poruszającą się pod prąd. Zatrzymał się, aby uświadomić kobiecie, że źle jedzie. Ona zaś odparła, że wie, pokazała kciuka do góry i pojechała dalej…

Ku przestrodze!

(fot. wideo nadesłane Kamil)

25 komentarzy

 1. Widzę sami doskonali znawcy. No brawo wy!!!
  Z całym szacunkiem ale prawo jazdy mam bardzo długo i szczerze uważam że tamto miejsce jest bardzo trudne!!! I wcale nie jest idealnie oznakowane. Jestem mieszknka Lublina i pamiętam jak mój intsruktor jazdy w tym miejscu zawsze ostrzegał mnie ze tu sa ciężkie światła i zawsze ktos się pomyli. A jak ktoś jest z innego miasta nie z Lublina może jedzie tędy pierwszy raz i być może niedawno zdal prawo jazdy. Ludzie ogarnijcie się! Wszyscy jesteście tacy doskonali i nigdy nie popelniliscie żadnego błędu? Bo jeśli tak to poprostu zazdroszczę takiej idealnosci. Ludzie dokonali 👏

  • „prawo jazdy mam bardzo długo”
   Błąd egzaminatora.
   I nie babo-to nie jest wielki wyczyn nie wjeżdżać pod prąd-może dla kobiet.
   Dla zwykłych kierowców to normalne jak zatrzymywanie się na czerwonym i nie rozjeżdżanie pieszych na przejściach.
   Takie jak ty powinno się namierzać i obligatoryjnie zatrzymywać uprawnienia bo potencjalne niebezpieczeństwo-tylko czekać aż wrąbiesz się na ekspresówkę skoro uważasz jazdę pod prąd za „może się zdarzyć”
   OBCIACH W PISSSDUU!!!

   • Nie zes….j się z tej podniety.

    • Jest i nasz feministka Lu. Jeszcze cię żadna koleżanka nie trafiła na przejsciu? Bo nadal wypisujesz te swoje komentarze w stylu feministek? Pełne argumentów i wnoszące coś do dyskusji? Może los się zlituje i koleżanka julia wrąbie się na ciebie na ekspresówce a nie w niewinnych ludzi jak to zwykle bywa…

     • Uuuu kolego (obstawiam że piszę to facet, skoro nieznajome kobiety nazywa babami gdzie czuć nutę nienawiści – ku ścisłości baba to na polu rośnie, a nawet jak się z czyimś zdaniem nie zgadzasz, co też jest chore bo każdy ma prawo do swojego zdania ale to inny temat, to można to zrobić z szacunkiem- to w jaki sposób się odnososz do innych wskazuję na brk równowagi emocjonalnej. To co takim też powinno się prawo jazdy zabrać. A wiadomo co do głowy strzeli?

  • Jak cię trafię swoją Scanią pod prąd nie wyjdziesz cało na 100% czekam na dawcę przodu.

 2. Julka nie dramatyzuj…

 3. Uczciwy Pseudoredaktor Kamil zamiast pojechac za dziewczyną i wytlumaczyc to umie tylko wgrac filmik kamery za 30zl ktorej jakosc jest gorsza niz kamerka vga w pierwszych telefonach z kolorowym wyswietlaczem. Pod prąd w lublinie jezdzi codziennie ktoś, nie tylko na tym skrzyżowaniu. Gratuluję ludzkiego podejścia do tego, że jesteśmy wszyscy ludzmi. Jak rozumiem nikt nie ucierpiał, więc koniec tematu.

 4. Przecież dobrze pojechała o co chodzi autorowi nagrania to nie wiem. Tam gdzie zjechała nie jest żadna jazda pod prąd do cholery jasnej!!!

 5. Baba czy nie znaki są po to żeby na nie patrzeć, jeżdżę po całej Polsce i nie zdarzyło mi się pojechać pod prąd itp. Trzeba patrzeć na znaki i myśleć, zwłaszcza jak się prowadzi samochód.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Wykopki kartoflane w Muzeum Wsi Lubelskiej
Eko Targ w Świdniku
Dożynki w Mieście czyli Dożynkowy Jarmark Lubelski
I Ogólnopolski Bieg Ariański na Nartorolkach
Trwają zapisy do CITY TRAIL!