Środa, 22 maja 202422/05/2024
690 680 960
690 680 960

Sygnał od Czytelnika: „Kierowca był na tyle leniwy, że nie chciało mu się odśnieżyć szyby”

Nasz Czytelnik zwrócił uwagę na jednego z kierowców poruszających się ul. Filaretów. Mężczyzna miał nieodśnieżoną szybę czołową, postanowił więc zwrócić mu uwagę, że takie zachowanie to bezmyślność.

44 komentarze

 1. Kiedyś u mnie na osiedlu trafił się taki ananas. Odśnieżył kawałek szyby i ruszył. Daleko nie zajechał, zaczepił prawą stroną o latarnie której nie zauważył.

 2. Jest zdjęcie ,wysyłasz na odpowiedni mail i oni się tym zajmują

 3. nie będę skrobał całej szyby to nie ma sensu jak zacznę jechać wszystko się roztopi . Po drugie skrobanie rysuje szybę i potem latem jest gorsza widoczność a najgorzej mieć porysowaną w nocy. Po trzecie do k. nędzy : to nie jest Szwajcaria. Po czwarte widoczność jest dobra i w małym okienku , w wojsku byłem kierowcą skota i tam była maleńka szybka 16cm x 8cm a zasuwałem 80 na godzinę. Po piąte żaden gostek nie będzie mi tu mówił jak ma wyglądać szyba w moim volkswagenie , niech dziękuje że miałem dobry humor i nie dostał w dziób !

  • To ciesz się, że mnie tam nie było zamiast tego gościa co Ci uwagę zwrócił. Ja bym miał młotek w ręku i poprawiłbym Ci widoczność z przodu pojazdu. A jak byś coś burczał, to i we łbie bym Ci też rozjaśnił, żebyś baranie zaczął myśleć trochę o bezpieczeństwie innych użytkowników drogi.

   • Za użycie młotka 3 miesiące aresztu.

    • Za spowodowanie wypadku pojazdem może być 8 lat. Więc, altruistycznie patrząc, to lepiej jest pójść siedzieć nawet 3 miesiące, lecz poprzez użycie młotka, uratować życie czy zdrowie potencjalnej ofierze takiego wypadku, a samego sprawcę przez wieloletnim więzieniem.
     Ja wolałbym, żeby mi ktoś wybił nawet wszystkie szyby w pojeździe, niż miałbym kogoś zabić samochodem.

  • jak tylko trafisz na mnie to telefon na 112 i jade za Tobą az do przyjazdu policji. wtedy taki gostek da Ci poradę za 500 zł 🙂

  • niby można się domyślić, że to taka forma sarkastycznego żartu, ale inteligencji na twarzy przez światłowód nie widać. więc śmiało można cię wziąć za kretyna.

  • Ponoć ironia jest domeną ludzi inteligentnych, ale na tym forum jak widać ludzie słabo to odczytują.

  • niejestemcebulakiem

   przecież gość drze łacha, ludzie, na litość boską

 4. to był kierowca czolga i mu wystarczy

 5. Osobnik odznaczał się niską inteligencją i nic nie zrobisz, zgonie z prawem ma takie same prawa jak reszta społeczeństwa. Proboszcz na wsi i główny nurt Pisowski wmawiają im że są lepszym sortem. Będzie gorzej.

 6. Oskarze Blaszko , gorzej to już było jak rządziło twoje plugawe PO więc już zamilcz ….a poza tym to jeśli chodzi o kierowców dzbanów to tu raczej rozgraniczenia na partie nie ma …..

 7. Moi mili, nie kłóćcie się, lepiej dajcie ofiarę dla mnie to zaraz wam będzie lepiej a ja pomodlę się o to by już snieg nie padał i nie zasypywał szyb.

  Jeśli to nie problem, to nie wpłacajcie mniej niż 100zł, ciężko mi później te drobniaki liczyć.

 8. Skoro nie reagował na zwrócenie uwagi i jeszcze sapał trzeba było powiadomić odpowiednie służby. Odśnieżyli by mu za jakieś 300 Pln.

 9. Szeryf społeczniak i frustrat.