Niedziela, 19 maja 202419/05/2024
690 680 960
690 680 960

Sygnał od Czytelnika: „Gmina Niemce już drugi miesiąc nie odbiera śmieci od mieszkańców”

Do naszej redakcji wpłynął mail do mieszkańca Gminy Niemce. Jak pisze, nikt nie odbiera odpadów od mieszkańców od 1 lutego. Gmina tłumaczy, że będzie to możliwe po zakończeniu trzeciego postępowania przetargowego.

32 komentarze

 1. Wójtowi i Smolarzowi pod dom wywieść!!!!

 2. Ciekawe czyja to firma wygra przetarg?

 3. W tej gminie niestety niektórzy palą śmieciami więc w sumie im to będzie bez różnicy.

 4. Ludzie! Przetarg dawno byłby rozstrzygnięty jakby nie konkurencja, która walczy z firma która wygrywa przetarg! To nie gminy wina! Ciagle składają odwołania dlatego stad to wszystko się przeciąga.. przetarg był ogłoszony pierwszy w sierpniu i od tamtej pory miedzy firmami jest wojna.. Bo są odwołania do KIO. Wygrywa firma która daje jak najmniejsza cenę a konkurencja tej firmie ciagle kłody podkłada.. Chore.. Proszę doczytajcie się trochę dlaczego tak jest, a nie macie pretensje do gminy, przecież to nie jest od niej zależne co się dzieje..

  • A gdzie takie niusy Sz.Pani znalazła? Chyba nie na stronie U.G. Niemce bo ta strona jest redagowana przez niekompetentnych ludzi !

 5. Przecież wiadomo ze worki dostaną mieszkańcy jak przetarg się rozstrzygnie, skąd ma gmina teraz w tej sytuacji dostarczyć wam worki? Jak tylko firma która wygrała podpisze umowę z gmina pewnie wtedy dostaniemy worki, także spokojnie ?

  • Zadzwoń do urzędu gminy tam wszystko powiedza i wyjaśnia.. Nie wszystko pisze na stronie internetowej

 6. Ale na co przetargi, nie wiecie że śmieci będzie trzeba odbierać czy co? Zróbcie sobie komunalną spółkę i nie frajerzcie jakiemuś prywaciarzowi.

 7. Śmieci nie odbierane a gmina przypomina , że trzeba opłacić za wywóz tych śmieci !! Śmieszne

 8. Nie płacić tym *** za śmieci jak ja!

 9. Hańba, frajerstwo, wstyd i oszustwo