690 680 960

Świeżo wyremontowany, a już zdewastowany (zdjęcia)

Niedawno przeszedł gruntowny remont, a już został zdewastowany. Mowa o wiadukcie kolejowym na ul. Janowskiej. O sprawie poinformowała nas Czytelniczka.

32 komentarze

 1. a mi się jeden malunek podoba. ale tylko jeden.

 2. Za 1000 razy mniejszy napis na murze kościoła, sprawca trafił do aresztu, a szkody wyceniono tam na 50-100 tys. PLN. Czy tutaj będzie podobnie?

 3. Co to przeszkadza przy jeździe rowerem ? Jednocześnie to informacja czym żyją młodzi ,Jeśli nie ma wulgaryzmów niech sobie malują.

 4. Ten malunek, ma się do muralu tak, jak przeciętny dresiarz w czapeczce – typowy kierowca aŁdi do zawodowego kierowcy rajdowego.

 5. Patrząc na czas remontu tego wiaduktu , a prace trwały jakby to była jakaś bazylika albo zabytkowy zamek , to zamalowania tych dzieł współczesnej młodzieży potrwa ze 3 lata. Artysta tych dzieł miał dużo czasu na przemyślenia , jak wykorzystać przestrzeń na betonie. Możliwe że to członek ekipy remontującej ten wiadukt , bo poziom dzieła odzwierciedla czas jaki zmarnowali inżynierowie odpowiedzialni za remont. Wylewanie żali bo ktoś pomalował wiadukt jest bez sensu, lepiej poszukajcie droga redakcjo godnego tematu w tym dlaczego tyle czasu utrudniali mieszkańcom życie i ile pieniędzy zmarnowali nie poprawiając bezpieczeństwa przejazdu pod wiaduktem.

 6. Żeby jeszcze jakieś ładne były. Na BMC można ładne dzieła obejrzeć 🙂

 7. fajne te malunki przynajmniej jest kolorowo a nie betonowo..

Kursy walut

 • USD 4.2559zł 0.75%
 • GBP 5.2567zł 0.55%
 • EUR 4.5376zł 0.34%
 • CHF 4.671zł 0.05%

Polub nas