Poniedziałek, 04 marca 202404/03/2024
690 680 960
690 680 960

Święty Mikołaj i Śnieżynka na lubelskim deptaku. Można było dostać odblaski, słodycze i materiały edukacyjne (zdjęcia)

W środę na lubelskim deptaku można było spotkać Świętego Mikołaja i Śnieżynkę rozdających przechodniom prezenty. To wspólna inicjatywa kilku lubelskich firm, które postanowiły dzisiaj obdarować podarkami mieszkańców miasta.

W Lublinie panuje już wyjątkowa, przedświąteczna atmosfera, a 6 grudnia to szczególny dzień, kiedy mieszkańcy miasta mogą cieszyć się prezentami od samego Świętego Mikołaja. Lokalne firmy przygotowały materiały edukacyjne i odblaski dla dzieci, które trafiały do worków z prezentami. Centrum Medyczne Luxmed, Cukiernia Royal Chocolat oraz NANCY Accessories, sprawiły dzisiaj, że na twarzach mieszkańców Lublina pojawił się uśmiech.

Rozdawanie prezentów przez Mikołaja jest tradycją, która ucieszyła w środę młodych i tych starszych mieszkańców miasta. Pomimo chłodnej pogody, ulica była pełna uśmiechniętych twarzy, za sprawą prezentów, które można było otrzymać na lubelskim deptaku. Święty Mikołaj i towarzysząca mu Śnieżynka rozdawali materiały edukacyjne dla najmłodszych, odblaski, słodycze, smyczki, kalendarze, akcesoria telefoniczne, a także zabawki.

Mikołaj, ubrany w swój charakterystyczny strój, rozpoczął swój spacer wspólnie ze Śnieżynką przed południem przez centrum Lublina. To wydarzenie przyciągnęło dzieci głównie dzieci, które chciały spotkać Mikołaja. Mikołaj nie był sam – towarzyszyła mu urocza Śnieżynka, która również rozdawała niespodzianki. Dla dzieci było to nie tylko spotkanie z Mikołajem, ale także możliwość zabawy i rozrywki, a co więcej okazja do wspólnego zdjęcia.

Dodaj komentarz

Z kraju

Polityka i społeczeństwo