Środa, 28 lutego 202428/02/2024
690 680 960
690 680 960

Święto Wojska Polskiego w Lublinie (zdjęcia, wideo)

We wtorek w Lublinie odbyły się uroczystości z okazji Święta Wojska Polskiego. Główne uroczystości miały miejsce na Placu Zamkowym. Święto Wojska Polskiego jest jednym z najważniejszych świąt w Rzeczpospolitej. Ustanowione zostało w roku 1992 na pamiątkę Bitwy Warszawskiej zwanego również „Cudu nad Wisłą”.

30 komentarzy

 1. Nie ma jak filmik półgodzinny nagrany w pionie…
  Dla tych co mają oczy w pionie?

  • Dla użytkowników telefonów, którzy są obecnie odbiorcami w 80% treści w sieci. Właśnie dlatego jest to relacjonowane w pionie. Wiele osób korzysta z platform społecznościowych na urządzeniach mobilnych, które naturalnie są w pionowym ułożeniu. Wideo w pionie może lepiej wykorzystać dostępną przestrzeń ekranu, co sprawia, że oglądanie jest bardziej komfortowe i naturalne.

 2. Marian vel Marianna.
  Kolego światły Europejczyku . Wyraz Polacy piszemy z dużej litery. Pisząc z małej dajesz wyraz pogardy dla męskiej części naszego Narodu . Światła Europejska opozycja to naprzykład pani Marta Lempart .To ta pani , która używała obelżywych słów na strajkach kobiet w stosunku do policjantów i pochwalała przestępstwa . Najgorsze jest to ,że ta światła Europejka ma wykształcenie prawnicze i powinna sobie zdawać sprawę ze swojego niewłaściwego postepowania. Jeżeli to ma być przedstawicielka światłej Europejskiej opozycji to ja z góry dziekuję
  Jeszcze raz zacytuję
  Pogarda, wilczku, to przywilej ludzi światłych i rozumnych .W innych przypadkach jest przejawem zwykłego gówniarstwa i ciemnoty. Głęboko w rzyci mam twoją szczeniacką pogardę.
  Autor: Baranina, Gra Wiedźmin

  • Znowu podpierasz się gotowcem z centrali. Coraz mniej zabawne to się robi. Opłaca się chociaż? Zresztą za marne grosze się sprzedawać…

 3. Hahahaaa, pokaz siły i preżenie muskuł. Zanim cały ten sprzęt wojskowy dotrze do Polski to Polska może stać się pasem spalonej ziemi. To co wyczyniajją politycy właśnie do tego może doprowadzić.

 4. Do Pmwd i Lulux
  Tak byłem w wojsku. Jeżeli widzisz w tym problem to życzę Ci byś miał tylko takie problemy. Upływ czasu działa na każdego . Na Ciebie też Kolego . Najgorsza jest pogarda jaką darzysz starszych ludzi bo brakuje Ci argumentów do rzeczowej dyskusji . Na pewno nie spotkałeś się z moimi wypowiedziami , które obrażały by kogokolwiek Ciekawe czy tak traktujesz swoich dziadków.

  Tak zdaża mi się mieć problemy z interpunkcją i boleje nad tym . jeżeli sądzisz ,że mam problemy ze zrozumieniem co inni piszą to się Kolego grubo pomyliłeś . Pomimo upływu lat moje co by nie pisać porządne wykształcenie pozwala mi jeszcze cokolwiek rozumieć . Serdecznie pozdrawiam obu adwersarzy

 5. Do Pmwd
  Słuchaj Kolego nikt mi nic nie płaciłi nie płaci za to co piszę . Emerytura , którą pobieram w zupełności mi wystarcza na godne życie chociaż wiem ,że zdecydowana większość emerytów tak o sobie nie może powiedzieć Mam swoje przekonania tak jak Ty swoje i ja to szanuję. Jeżeli chodzi o te marne groszę to chyba znasz to z własnego doświadczenia bo ja napewno nie .

 6. Jak ludzie nie zmądrzeją to za rok będą obchody wojska PiS-owskiego.

Dodaj komentarz

Z kraju

Polityka i społeczeństwo