690 680 960

Świetlisty ogród powstaje na rynku w Zamościu. To będzie wyjątkowa dekoracja Starego Miasta

Zachwycający świetlno-muzyczny spektakl będzie można podziwiać od początku grudnia na zamojskim rynku. Montaż urządzeń trwa już od kilku dni.

Na rynku przed ratuszem w Zamościu od kilku dni trwa montaż świetlistego ogrodu. Jest to wyjątkowa kompozycja składająca się z 200 tysięcy punktów świetlnych. Jej wymiary to 80m x 30m, na całość składają się świetlne tunele, kolorowo oświetlone krzewy, czy też migoczące rośliny.

Do tego dojdą głośniki, z których rozbrzmiewać będą znane utwory muzyki klasycznej. Każdy element tego multimedialnego ogrodu wyobraźni został tak zaprojektowany, aby pobudzał wyobraźnię osób, które będą po nim spacerować. Tworzyć ma to zachwycający świetlno-muzyczny spektakl.

Tak jak w ubiegłym roku, miasto będą ozdabiały także podświetlany napis I Love Zamość, lodowe sople, czy też oświetlona bombka, w której będzie można robić nastrojowe zdjęcia. Nie zabraknie również choinki.

Jak zaplanowano, wszystkie ozdoby rozbłysną w piątek 1 grudnia o godzinie 18:00. Tego samego dnia do Zamościu przyjedzie świąteczny konwój Radia Zet, czyli mobilne miasteczko, z muzyką, iluminacją świetlną i zabawami świątecznymi.

(fot. lublin112)
2017-11-22 19:03:05

6 komentarzy

  1. szkoda ze w dzień to tak fatalnie wygląda.jak złomowisko

  2. Kurczaki i ziemniaki

    Tego Ursusa niech zostawia na środku koło ratusza ależ to będzie atrakcja.

  3. na szczęście nie mamy muzułmanów tyle co w jewropie i nie trzeba betonowych klocków stawiać, żeby jakiś miłośnik kóz nie wjechał ciężarówką na deptak, ale co prawda gnojowniczek chciał ich ściągnąć do Lublina, listy nawet podpisywał

    • Klocek to ci spadł chyba na głowe i to dośc ciezki. Zamiast paru uchodzcow,ktorzy mieli u nas mieszkać mamy coraz więcej upowcow – kaczy cyrk trwa a ciemny lud sie cieszy.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Seniorze! Jak nie dać się jesiennej chandrze, nie nudzić się w domu, a przy okazji zaoszczędzić? Wszystkiego dowiesz się w Galerii Olimp!
Koncert Siema Żaki na placu Litewskim. Zagrają muzyczne grupy studenckie
Zaproszenie na otwarcie Farmy Dyniowej w Lublinie
Wykopki kartoflane w Muzeum Wsi Lubelskiej
Eko Targ w Świdniku